Gå til hovedindhold

Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818319608
Pris fra 1.040 krtil 1.309 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 924 kr 27. maj

Sammenlign priser på Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1040 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink WH64 Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.040 kr
Til butik
Yealink WH64 Mono Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink WH64 Workstation Mono - Headset - på øret - DECT / Bluetooth - trådløs - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208671
EAN: 6938818319608
Varenr.: 1002273054
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink WH64 Mono Teams
1.119 kr
Til butik
Yealink WH64 Mono Teams billede

Produktinformation

Med Yealink WH64 behøver du ikke at bekymre dig om begrænsningen af basen og holde din mobiltelefon tilsluttet med indbygget headset med dobbelt trådløs teknologi. - DECT & Bluetooth Hybrid Wireless Technology - 3-mic Noise Cancellation/Acoustic Shield Technology 2.0 - Play & Plug for Mainstream IP Phones - All-day Wearing Comfort - DECT Range up to 150m/493feet - Multi-devices Connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208671
EAN: 6938818319608
Varenr.: 3326956
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink WH64 Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.279 kr
Til butik
Yealink WH64 Mono Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink WH64 Mono Trådløse Høretelefoner - Sort Oplev friheden ved trådløs kommunikation med Yealink WH64 Mono høretelefonerne i elegant sort design. Disse avancerede høretelefoner er specielt designet til professionelle brugere, der ønsker komfort og h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 6938818319608
Varenr.: 126308
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base
1.289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Wh64 Mono Usb-c Microsoft Teams Sort
1.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base
1.309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.040 kr1.040 krKøb
2Proshop DK1.119 kr1.119 krKøb
3Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
4Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
5Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb
6Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base

PriceData har fulgt prisen på Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base i 182 dage. Laveste pris i perioden er 924 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.062 kr.

Den nuværende pris på 1.040 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Yealink WH64 Mono - trådløst Teams-headset med base de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.040 kr116 kr (13%)
27. maj 2026924 kr19 kr (2%)
21. maj 2026943 kr21 kr (2%)
14. maj 2026964 kr20 kr (2%)
7. maj 2026984 kr88 kr (8%)
6. maj 20261.072 kr3 kr (0%)
8. apr. 20261.069 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.068 kr20 kr (2%)
21. mar. 20261.048 kr49 kr (4%)
18. mar. 20261.097 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret