Gå til hovedindhold

Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI

ASUSMus og trackballsEAN: 4711081138372
Pris fra 295 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 285 kr 22. maj

Sammenlign priser på Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming M4 Wireless - Mus - 6 knapper - Sort
295 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming M4 Wireless - Mus - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, højre- og venstrehåndet, 6 knapper, trådløs, Bluetooth 5.1, 2.4 GHz, trådløs modtager (USB), sort

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP02F0-BMUA00
EAN: 4711081138372
Varenr.: 3033827
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming M4 Trådløs Sort
297 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF Gaming M4 WIRELESS Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk
435 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming M4 WIRELESS Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Formål Spil Enhedsgrænseflade RF trådløs + Bluetooth Bevægelsesdetekteringsteknologi Optisk Knapper type Trykte knapper Rulle type Hjul Antal knapper 6 Bevægelsesopløsning 12000 dpi Musens sporingshastighed 300 tomme/sek. Brugerdefinerbar bevægelsesopløsn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 4711081138372
Varenr.: 46688157073744
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI
-5%559 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI
-5%579 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK295 kr334 krKøb
2CompuMail DK297 kr297 krKøb
3Geekd435 kr435 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI i 181 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Trådløs gaming mus ASUS TUF Gaming M4 - højrehåndet, RF + Bluetooth, 12.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026295 kr2 kr (1%)
29. maj 2026297 kr8 kr (3%)
24. maj 2026289 kr4 kr (1%)
22. maj 2026285 kr2 kr (1%)
21. maj 2026287 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026289 kr36 kr (11%)
28. apr. 2026325 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026326 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026325 kr15 kr (4%)
14. apr. 2026340 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret