Gå til hovedindhold

ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys

ASUSMus og trackballsEAN: 4711081936428
Pris fra 549 krtil 1.290 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 741 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
549 kr
Til butik
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-C med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz og Bluetooth 5.2, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 98 timer, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor - ROG AimPoint med 100 - 36000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 650 IPS (inches per second), max acceleration: 50 G, 5 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 54 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, sort - Specialdesignet musemåtte til musen: 3135263...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP02W0-BMUA00
EAN: 4711081936428
Varenr.: 3135167
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition trådløs gamingmus (sort)
592 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys
774 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys
989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition - trådløs/USB, optisk, 36.000 DPI (ambidextrous)
1.229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition - trådløs/USB, optisk, 36.000 DPI (ambidextrous)
1.249 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk
1.290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK549 kr588 krKøb
2Komplett DK592 kr592 krKøb
3CompuMail DK774 kr774 krKøb
4Ultrashop989 kr989 krKøb
5Boligcenter DK1.229 kr1.229 krKøb
6Vivas DK1.249 kr1.328 krKøb
7Geekd1.290 kr1.290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys i 181 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 973 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 679 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026549 kr250 kr (31%)
2. apr. 2026799 kr300 kr (60%)
1. mar. 2026499 kr50 kr (9%)
19. feb. 2026549 kr373 kr (40%)
18. feb. 2026922 kr373 kr (68%)
6. feb. 2026549 kr26 kr (5%)
5. feb. 2026575 kr26 kr (5%)
3. feb. 2026549 kr26 kr (5%)
31. jan. 2026575 kr24 kr (4%)
29. jan. 2026599 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret