Gå til hovedindhold

ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI

AsusEAN: 4711081762386
Pris fra 572 krtil 819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 572 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint Optisk Trådløs Kabling Hvid
572 kr
Til butik
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint Optisk Trådløs Kabling Hvid billede

Produktinformation

ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - Mus - højrehåndet - optisk - 5 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, USB 2.0, Bluetooth 5.1 LE - månelyshvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP02V0-BMUA10
EAN: 4711081762386
Varenr.: 1000896172
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI
719 kr
Til butik
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs gaming-musASUS ROG Keris Wireless AimPoint er skabt til præcision og komfort i intense kampe. Den højrehåndede form og den lette vægt på kun 75 g giver smidige bevægelser, mens den optiske sensor med 36.000 DPI og op til 1.000 Hz polling rate leverer lynhurtig respons. Vælg frit mellem RF 2,4 GHz, Bluetooth 5.1 eller USB Type‑C kabel - perfekt til både stationær og laptop.Design og oplevelseDet hvide, rene look er prydet med justerbar RGB‑belysning i blå, grøn og rød. Den ergonomiske udformning og de trykknapper med holdbarhed op til 70 mio. klik sikrer en behagelig og pålidelig spiloplevelse. Musen har 5 programmerbare knapper og 4 opløsningsindstillinger, så du nemt kan finjustere din styring.Tilslutning og strømMusen kan bruges trådløst eller med kabel via USB Type‑C. Den understøtter USB Power Delivery til opladning og har indbygget batteri, så du undgår batteriskift. Kompatibel med Windows 11 og 10.Formfaktor: HøjrehåndetSensor: Optisk, 36.000 DPITilslutning: RF 2,4 GHz, Bluetooth 5.1, USB Type‑CKnapper: 5, programmerbarePolling rate: 1.000 HzMaks. acceleration: 50 GSporingshastighed: 650 ipsRullehjul: 1, lodret rulRGB‑belysning: Ja (blå, grøn, rød)Vægt: 0,075 kgMål: H 3,9 × B 6,2 × D 11,8 cmKabellængde: 2 mUnderstøttet OS: Windows 11/10...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.24g
EAN: 4711081762386
Varenr.: 2115285
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI
739 kr
Til butik
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.24g
EAN: 4711081762386
Varenr.: 2115285
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG KERIS Wireless AimPoint Moonlight White Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK572 kr572 krKøb
2Boligcenter DK719 kr719 krKøb
3Vivas DK739 kr818 krKøb
4Geekd819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI i 174 dage. Laveste pris i perioden er 515 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 572 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for ASUS ROG Keris Wireless AimPoint - trådløs gaming-mus, højrehåndet, hvid, 36.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026572 kr1 kr (0%)
22. maj 2026573 kr136 kr (19%)
17. maj 2026709 kr10 kr (1%)
16. maj 2026719 kr10 kr (1%)
14. maj 2026709 kr10 kr (1%)
13. maj 2026719 kr10 kr (1%)
10. maj 2026709 kr10 kr (1%)
8. maj 2026719 kr10 kr (1%)
5. maj 2026709 kr110 kr (13%)
26. mar. 2026819 kr171 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret