Gå til hovedindhold

Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI

ASUSMus og trackballsEAN: 4711387394571
Pris fra 983 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 736 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 2. maj

Sammenlign priser på Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 983 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Kabling Sort
983 kr
Til butik
ASUS ROG Keris II Ace Optisk Trådløs Kabling Sort billede

Produktinformation

ASUS ROG Keris II Ace - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - USB ROG Omni trådløs modtager - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP03N0-BMUA00
EAN: 4711387394571
Varenr.: 1002190954
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
1.027 kr
Til butik
ASUS ROG Keris II Ace - 4K Wireless - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C længde 1.8 meter, trådløs teknologi: SpeedNova 2.4 GHz og Bluetooth BLE, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 90 timer, polling rate: 125 - 4000 (8000 in wired mode) Hz opdatering, optisk sensor - ASUS ROG AimPoint Pro med 100 - 42000 dpi (med justerbar dpi knap), 5 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 54 gram, kompatibilitet: Windows, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP03N0-BMUA00
EAN: 4711387394571
Varenr.: 3250658
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG KERIS II Trådløs ACE AimPoint Sort Gaming Mus - GEEKD.dk
1.129 kr
Til butik
ASUS ROG KERIS II Trådløs ACE AimPoint Sort Gaming Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS ROG Keris II Wireless ACE AimPoint Black er en højre hånd optisk gamingmus, der tilbyder fremragende præstationer og fleksibilitet til både trådløs gaming via RF 2.4 GHz, Bluetooth og USB Type-A. Musen har en optisk sensor med en opløsning på 42000 d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 4711387394571
Varenr.: 51247830597968
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK983 kr983 krKøb
2Proshop DK1.027 kr1.027 krKøb
3Geekd1.129 kr1.129 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI i 182 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.070 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 944 kr.

Den nuværende pris på 983 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Gaming mus ASUS ROG Keris II Ace Wireless AimPoint, sort, højrehånd, 42.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026983 kr284 kr (41%)
2. maj 2026699 kr288 kr (29%)
29. apr. 2026987 kr65 kr (7%)
26. apr. 2026922 kr65 kr (7%)
2. apr. 2026987 kr288 kr (41%)
1. mar. 2026699 kr181 kr (21%)
28. feb. 2026880 kr58 kr (6%)
27. feb. 2026938 kr93 kr (11%)
26. feb. 2026845 kr128 kr (13%)
25. feb. 2026973 kr35 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret