Gå til hovedindhold

Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI

AsusMus og trackballsEAN: 4711387614044
Pris fra 899 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 720 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 778 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Harpe Ace Mini - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
899 kr
Til butik
ASUS ROG Harpe Ace Mini - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus med RGB, kablet tilslutning: USB-A med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: ROG SpeedNova 2.4 GHz, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 139 timer, polling rate: 1000 Hz opdatering, optisk sensor - AimPoint Pro med 100 - 42,000 dpi, max fart (speed): 750 IPS (inches per second), max acceleration: 50, 5 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 49 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, Software: Armoury Crate, sort med RGB - Specialdesignet musemåtte til musen: 3135263...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP03Z0-BMUA00
EAN: 4711387614044
Varenr.: 3311196
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Harpe Ace Mini Optisk Trådløs Kablet Sort
1.088 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG Harpe Ace Mini (P716) Trådløs Gaming Mus - GEEKD.dk
1.169 kr
Til butik
ASUS ROG Harpe Ace Mini (P716) Trådløs Gaming Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS ROG Harpe Ace Mini er en ambidextrous trådløs gaming mus, der giver dig mulighed for at spille med utrolig præcision og hastighed. Med en 42000 dpi optisk sensor, er denne mus blandt de mest præcise og responsive på markedet, hvilket gør den ideel ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 4711387614044
Varenr.: 51247828402512
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG Harpe Ace Mini Optisk Trådløs Kablet Sort
1.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2CompuMail DK1.088 kr1.088 krKøb
3Geekd1.169 kr1.169 krKøb
4Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI i 181 dage. Laveste pris i perioden er 474 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 764 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 18% over normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Computer mus gaming - ASUS ROG Harpe Ace Mini, trådløs/USB-C, optisk 42.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026899 kr116 kr (15%)
19. apr. 2026783 kr116 kr (13%)
18. apr. 2026899 kr117 kr (15%)
15. apr. 2026782 kr117 kr (13%)
13. apr. 2026899 kr121 kr (16%)
8. apr. 2026778 kr121 kr (13%)
13. mar. 2026899 kr62 kr (7%)
11. mar. 2026837 kr62 kr (7%)
10. mar. 2026899 kr112 kr (14%)
9. mar. 2026787 kr112 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret