Gå til hovedindhold

Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams

YealinkHovedtelefoner og headsetEAN: 6938818321632
Pris fra 809 krtil 1.039 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 777 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink BH70 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
809 kr
Til butik
Yealink BH70 Dual Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Yealink BH70 Dual - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs - USB-A via Bluetooth adapter, USB-C via Bluetooth adapter - sort - Optimized for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1208701
EAN: 6938818321632
Varenr.: 1002766030
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink BH70 Dual with Stand Teams USB-C/A
862 kr
Til butik
Yealink BH70 Dual with Stand Teams USB-C/A billede

Produktinformation

Yealink BH70 er et trådløst Bluetooth-headset på indgangsniveau, der er designet til at give en fordybende arbejdsoplevelse i alle scenarier, så du nemt kan holde fokus og være produktiv. - Dual Noise-cancellation Microphones - Brilliant Audio Performance - Lightweight and Ergonomic Design - Busylight for Fewer Interruptions - Adaptive EQ - Memory Foam for All-day Comfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 1208701
EAN: 6938818321632
Varenr.: 3326969
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Bh70 Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort
874 kr
Til butik
Yealink Bh70 Stereo Usb-a, Usb-c Microsoft Teams Sort billede

Produktinformation

Certificeret til Microsoft Teams, håndter opkald med et-tryks knapper på ørekoppen Acoustic Shield-teknologi reducerer baggrundsstøj for tydeligere opkald Bluetooth 5.2 og USB-A/C giver stabil tilslutning til to enheder samtidig Tre MEMS-mikrofoner og bommikrofon leverer ensartet stemmeoptagelse Op til 43 t afspilning og 90 min opladning holder dig klar gennem hele vagten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Kontor
Artikel nr.: 1208701
EAN: 6938818321632
Varenr.: 5020078054
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams
-10%989 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams
-10%1.009 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink BH70 Dual Trådløs Høretelefoner Sort
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK809 kr809 krKøb
2Proshop DK862 kr862 krKøb
3Dustin DK874 kr960,25 krKøb
4Boligcenter DK989 kr989 krKøb
5Vivas DK1.009 kr1.088 krKøb
6Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams

PriceData har fulgt prisen på Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams i 182 dage. Laveste pris i perioden er 733 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 824 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 782 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Trådløst headset Yealink BH70 Dual med ladestander - Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026809 kr25 kr (3%)
25. maj 2026784 kr21 kr (3%)
30. apr. 2026805 kr2 kr (0%)
28. apr. 2026803 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026805 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026800 kr23 kr (3%)
29. mar. 2026777 kr13 kr (2%)
26. mar. 2026790 kr3 kr (0%)
25. mar. 2026787 kr7 kr (1%)
19. mar. 2026794 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret