Gå til hovedindhold

TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5

TP-LinkNetværkEAN: 6935364073022
Pris fra 928 krtil 1.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 624,5 kr 11. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 928 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco S7 V1.6 Wi-Fi-system
928 kr
Til butik
TP-Link Deco S7 V1.6 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco S7 V1.6 - Wi-Fi-system - (3 routere) - mesh 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Deco S7(3-pack)
EAN: 6935364073022
Varenr.: 1000696443
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco S7 Mesh-system AC1900
999 kr
Til butik
TP-link Deco S7 Mesh-system AC1900 billede

Produktinformation

Tp-Link Deco S7 mesh-system AC1900 giver stabil trådløs dækning til hjemmenetværk i lejlighed, villa eller kontor. Systemet er oplagt, når du vil have mesh wifi i hele boligen frem for flere separate routere. Her får du 3 mesh-enheder, der tilsammen kan dække op til ca. 500 m², så du kan fordele dem rundt i hjemmet for at nå flere rum. Wireless AC med hastighedsklasse 1900 Mb/s giver kapacitet til både streaming og almindelig surfing på tværs af flere enheder. Samlet wifi-dækning i hele hjemmet Med op til ca. 500 m² wifi-dækning er Deco S7 egnet til lejlighed, villa og kontor, hvor signalet skal nå længere end én enkelt router typisk kan. Fordeler du de 3 mesh-enheder strategisk, hjælper de hinanden med at distribuere forbindelsen i hjemmet. Wireless AC-hastighed til hverdagens brug Hastigheden er 600 Mb/s | 1300 Mb/s fordelt på to frekvensbånd, så der er kapacitet til både let og mere krævende brug. Systemet kan håndtere flere samtidige forbindelser – f.eks. når nogen arbejder online, mens andre streamer video. Understøttelse af MU-MIMO hjælper med at fordele forbindelsen mellem flere enheder ad gangen. Netværksporte til kablede enheder Hver enhed har 3× 1 Gb/s netværksporte, så du kan tilslutte udstyr med netværkskabel og opnå en mere stabil forbindelse end trådløst. Det er praktisk til stationære enheder i hjemmenetværket, hvor du vil undgå udfald. Fleksibel udvidelse og sikkerhed Kompatibilitet med alle TP-Link Deco-modeller gør det muligt at udvide systemet med flere enheder fra samme serie, hvis du senere får brug for mere dækning. WPA og WPA2 understøtter almindeligt anvendte krypteringsmetoder til at beskytte adgangen til dit wifi. I pakken: 3 mesh-enheder, 3× strømadapter, 1× netværkskabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco S7
EAN: 6935364073022
Varenr.: 64728
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System
-41%1.057 kr
Før 1.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System billede

Produktinformation

TP-Link AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System, 1900 Mbps WiFi Speed – Enjoy binge watching your favorite series in 4K with combined speeds of up to 1900 Mbps (600 Mbps on 2.4 GHz and 1300 Mbps on 5 GHz ) with 3×3 MU-MIMO technology, Connect 100+ Devices – Deco handles traffic from even the busiest of networks, providing lag-free connections for over 100 devices, Boosted Seamless Coverage – With advanced Deco Mesh Technology, units work together to form a unified network with a single network name. Devices automatically switch between Decos as you move through your home for the fastest possible speeds. Full Gigabit Ethernet – 3× Gigabit WAN/LAN Ethernet ports provide solid internet access at high speeds, Robust Parental Controls – Limit online time and block inappropriate websites according to unique profiles you create for each family member, Two Modes in One – Works as a router or access point for a flexible home network, Easy Setup – Setup is easier than ever with the Deco app there to walk you through every step.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Mesh netværk
EAN: 6935364073022
Varenr.: C17713
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh Wi?Fi system TP-Link Deco S7 AC1900 (3-pack)
-15%1.069 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh Wi?Fi system TP-Link Deco S7 AC1900 (3-pack)
-15%1.089 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco S7 V1.6 Wi-Fi-system
1.189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK928 kr928 krKøb
2Av-Cables DK999 kr999 krKøb
3Teknikproffset DK1.057 kr1.116 krKøb
4Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
5Vivas DK1.089 kr1.158 krKøb
6Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb
7Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 624,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.028 kr.

Den nuværende pris på 928 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for TP-Link Deco S7 AC1900 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-Pack) - Mesh router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026928 kr71 kr (7%)
13. apr. 2026999 kr374,5 kr (60%)
11. apr. 2026624,5 kr374,5 kr (37%)
20. mar. 2026999 kr20 kr (2%)
27. feb. 20261.019 kr30 kr (3%)
26. feb. 20261.049 kr30 kr (3%)
23. feb. 20261.019 kr21 kr (2%)
22. feb. 20261.040 kr21 kr (2%)
7. feb. 20261.019 kr126 kr (11%)
6. feb. 20261.145 kr126 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret