Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

TP-LINK TechnologiesNetværkEAN: 6935364088644
Pris fra 1.658 krtil 1.959 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.410 kr 4. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1658 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band
1.658 kr
Til butik
TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 4
Artikel nr.: Deco P9(3-Pack)
EAN: 6935364088644
Varenr.: 5838870
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco P9 Wi-Fi-system
1.659 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco P9 (3-pack) AC1200 - Mesh router Wi-Fi 5
1.666 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco P9 Wi-Fi-system
1.959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.658 kr1.658 krKøb
2CompuMail DK1.659 kr1.659 krKøb
3Proshop DK1.666 kr1.666 krKøb
4Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.325 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 1.758 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.530 kr.

Den nuværende pris på 1.658 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for TP-Link Deco P9 - Wi-Fi-system - (3 routere) - op til 6000 sq.ft 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.658 kr100 kr (6%)
28. maj 20261.758 kr151 kr (9%)
23. maj 20261.607 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.609 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.607 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.608 kr1 kr (0%)
1. apr. 20261.607 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.608 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.607 kr15 kr (1%)
19. mar. 20261.622 kr153 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret