Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

Pris fra 2.922 krtil 3.449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.862 kr 20. maj

Sammenlign priser på TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2922 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5
2.922 kr
Til butik
TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 billede

Produktinformation

- Wi-Fi-system, (3 routere), op til 6750 sq.ft, mesh, 1GbE, Wi-Fi 5, Bluetooth, ZigBee Home Automation 1.2, Dual Band

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: DECO M9 PLUS(3-PACK)
EAN: 6935364081553
Varenr.: 2681341
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco M9 Plus Wi-Fi-system Desktop
2.928 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco M9 Plus Wi-Fi-system Desktop
3.449 kr
Til butik
TP-Link Deco M9 Plus Wi-Fi-system Desktop billede

Produktinformation

TP-Link Deco M9 Plus Wi-Fi-system Oplev en ny standard for trådløs internetdækning med TP-Link Deco M9 Plus. Dette avancerede Wi-Fi-system leverer hurtig og stabil forbindelse til alle dine enheder, uanset hvor i hjemmet du befinder dig. Med sin tri-band...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mesh WiFi-systemer
EAN: 6935364081553
Varenr.: 39160

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.922 kr2.922 krKøb
2CompuMail DK2.928 kr2.928 krKøb
3Ultrashop3.449 kr3.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.899 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 2.986 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.790 kr.

Den nuværende pris på 2.922 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.922 kr27 kr (1%)
28. maj 20262.895 kr33 kr (1%)
20. maj 20262.862 kr33 kr (1%)
18. maj 20262.895 kr33 kr (1%)
8. maj 20262.862 kr49 kr (2%)
6. maj 20262.911 kr16 kr (1%)
4. maj 20262.895 kr33 kr (1%)
22. apr. 20262.862 kr49 kr (2%)
10. apr. 20262.911 kr11 kr (0%)
3. apr. 20262.922 kr1.023 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret