Gå til hovedindhold

TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

Pris fra 649 krtil 956 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305 kr 29. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Deco M5 Mesh-node AC1300
649 kr
Til butik
TP-link Deco M5 Mesh-node AC1300 billede

Produktinformation

Få stabil WiFi-dækning i hjemmet med TP-Link Deco M5 mesh-node AC1300. Modellen er velegnet til Deco M5-netværk, WiFi-dækning i hjemmet og netværksudvidelse, når du vil have færre døde zoner uden at ændre hele opsætningen. TP-Link Deco M5 er en dual-band Wireless AC-løsning med AC1300-hastighedsklasse, fordelt på 400 Mb/s og 867 Mb/s. Det betyder, at enheden kan håndtere både almindelig surfing og mere krævende brug i dit Deco M5-netværk, og at du kan udnytte begge frekvensbånd effektivt. Mere WiFi dér, hvor du mangler det Med hastigheder på 400 Mb/s og 867 Mb/s får du en mesh-node, der kan følge med typisk brug i hjemmet, når du udvider dit eksisterende Deco M5-netværk. Enheden understøtter op til 10 noder i mesh-opsætningen, så du kan tilpasse dækningen til dit behov uden at skifte system. Kablet og trådløst i samme enhed Med 2× 1 Gb/s porte kan du tilslutte udstyr med netværkskabel, hvis du vil sikre en stabil, kablet forbindelse samme sted som din trådløse udvidelse. MU-MIMO hjælper med at håndtere flere enheder på én gang, så både kablede og trådløse forbindelser kan udnyttes effektivt. Nem styring og sikker forbindelse Deco app (Android/iOS) samler opsætning og styring ét sted, så du kan tilpasse dit Deco M5-netværk direkte fra telefonen. WPA2 beskytter forbindelsen, og dimensionerne på Ø120×38 mm gør enheden nem at placere diskret i hjemmet. I pakken: TP-Link Deco M5 mesh-node AC1300, strømadapter.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco M5 Expansion Unit
EAN: 6935364080822
Varenr.: 61991
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5
699 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link DECO M5 Wi-Fi-system
700 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Deco M5 AC1300 mesh Wi‑Fi - 1-pack
-4%739 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Deco M5 AC1300 mesh Wi‑Fi - 1-pack
-4%759 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco M5 Wifi Mesh System Meshpoint (1-pak)
924 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco M5 (1-pack), 867 Mbps on 5 GHz, 4 internal antennas,white
-29%956 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK649 kr649 krKøb
2Proshop DK699 kr738 krKøb
3CompuMail DK700 kr700 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb
6Dustin DK924 kr1.010,25 krKøb
7Teknikproffset DK956 kr1.005 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for TP-Link Deco M5 (1-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026649 kr89 kr (16%)
27. maj 2026560 kr1 kr (0%)
24. maj 2026559 kr1 kr (0%)
23. maj 2026558 kr20 kr (3%)
13. maj 2026578 kr71 kr (11%)
10. maj 2026649 kr68 kr (12%)
1. maj 2026581 kr223 kr (62%)
30. apr. 2026358 kr53 kr (17%)
29. apr. 2026305 kr322 kr (51%)
25. apr. 2026627 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret