Gå til hovedindhold

TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå

TP-LinkNetværkEAN: 6935364085421
Pris fra 683 krtil 869 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 668 kr 16. maj

Sammenlign priser på TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 683 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system
683 kr
Til butik
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco E4 - Wi-Fi-system - (3 routere) - mesh - Wi-Fi 5 - Dual Band (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DECO E4(3-PACK)
EAN: 6935364085421
Varenr.: 994881338
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco E4 (3-pack) AC1200 - Mesh router Wi-Fi 5
695 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå
-29%748 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå billede

Produktinformation

TP-LINK Deco E4 (3-pack). Höljefärg: Vit, Grå, Antenntyp: Intern, LED-indikatorer: LAN, WLAN. Wi-Fi-band: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi-standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi-standarder: 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac). Bredd: 90,7 mm, Djup: 90,7 mm, Höjd: 190 mm, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 6935364085421
Varenr.: A15030
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh Wi?Fi system TP?Link Deco E4 AC1200 (3?pak)
779 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh Wi?Fi system TP?Link Deco E4 AC1200 (3?pak)
799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK683 kr683 krKøb
2Proshop DK695 kr734 krKøb
3Teknikproffset DK748 kr807 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr868 krKøb
6Ultrashop869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå

PriceData har fulgt prisen på TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 653 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 690 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 665 kr.

Den nuværende pris på 683 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for TP-LINK Deco E4 (3-pack) Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Vit, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026683 kr5 kr (1%)
28. maj 2026688 kr2 kr (0%)
27. maj 2026690 kr7 kr (1%)
25. maj 2026683 kr5 kr (1%)
24. maj 2026688 kr5 kr (1%)
23. maj 2026683 kr7 kr (1%)
22. maj 2026690 kr7 kr (1%)
19. maj 2026683 kr6 kr (1%)
17. maj 2026689 kr21 kr (3%)
16. maj 2026668 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret