Gå til hovedindhold

TP-LINK Technologies TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

Pris fra 514 krtil 659 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 502 kr 19. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 514 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system
514 kr
Til butik
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco E4 - Wi-Fi-system - (2 routere) - op til 2800 sq.ft - mesh - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DECO E4(2-PACK)
EAN: 6935364085438
Varenr.: 993991884
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5
553 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system
659 kr
Til butik
TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link Deco E4 Wi-Fi-system Desktop Oplev hurtigere og mere stabilt internet med TP-Link Deco E4 Wi-Fi-systemet. Designet til at give dig hjerteflådende dækning i hele dit hjem, tilbyder dette mesh-netværk en sømløs forbindelse med en rækkevidde, der str...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: WiFi-udvidelser & Netværksforstærkere
EAN: 6935364085438
Varenr.: 39427

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK514 kr514 krKøb
2Proshop DK553 kr592 krKøb
3Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 502 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 588 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 529 kr.

Den nuværende pris på 514 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026514 kr1 kr (0%)
20. maj 2026515 kr6 kr (1%)
15. maj 2026509 kr3 kr (1%)
13. maj 2026512 kr3 kr (1%)
12. maj 2026509 kr1 kr (0%)
11. maj 2026510 kr3 kr (1%)
10. maj 2026513 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026510 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026513 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026514 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret