Gå til hovedindhold

TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

Pris fra 799 krtil 1.659 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 860 kr (52% besparelse)

Sammenlign priser på TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 1-pack
799 kr
Til butik
Tp-link Deco Be25 Wifi 7 Mesh System 1-pack billede

Produktinformation

WiFi 7 leverer op til 2,88 Gbps på dual-band 2,4/5 GHz Mesh-klar konstruktion dækker voksende kontorer og understøtter 150 enheder WPA3-sikkerhed, gæstenetværk og QoS sikrer og prioriterer trafikken Kompakt hvid puck passer på skriveborde, to LAN-porte og lavt strømforbrug på 14,9 W Opsætning, firmwareopdateringer og administration via tilhørende app med Alexa-understøttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Mesh
Artikel nr.: Deco BE25(1-pack)
EAN: 8885020620702
Varenr.: 5020018792
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
899 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Deco BE25 BE3600 Whole-Home Mesh Wi-Fi 7 System (1-pak)
963 kr
Til butik
TP-Link Deco BE25 BE3600 Whole-Home Mesh Wi-Fi 7 System (1-pak) billede

Produktinformation

BE3600 Whole Home Mesh WiFi 7 System Deco BE25, 3. 6 Gbps Dual-Band WiFi, - 2882 Mbps (5 GHz) + 688 Mbps (2,4 GHz).†, 2. 5 Gbps kablede forbindelser, - 2× 2,5 Gbps-porte sikrer maksimal fleksibilitet og øget gennemstrømning.§, Kombineret trådløs og kablet backhaul, - Forbinder en trådløs og kablet backhaul med hver enhed samtidig for at forbedre det samlede gennemløb og reducere ventetiden, Multi-Link Operation (MLO), - Send og modtag data samtidig på tværs af forskellige bånd og kanaler for at øge gennemstrømningen, reducere ventetiden og forbedre pålideligheden.△, Seamless AI-Driven Roaming, - Danner et samlet netværk med indbygget AI-Roaming, der skaber den ideelle Wi-Fi-løsning til dit hjem, TP-Link HomeShield, - Giver omfattende netværksbeskyttelse, robust forældrekontrol og IoT-sikkerhed i realtid.*, Universel kompatibilitet - Bagudkompatibel, med alle WiFi-generationer og fungerer med enhver internetudbyder (ISP) og modem.☆, WiFi 7, WiFi som aldrig før, WiFi 7 giver hurtigere gennemstrømning, lavere ventetid, stærkere anti-jamming og højere effektivitet. Kom med i ligaen af professionelle og oplev den rene ydeevne i den næste generation af WiFi. Lynhurtig WiFi 7-hastighed på op til 3,6 Gbps, Den nyeste 4K-QAM øger WiFi-hastighederne op til 3,6 Gbps.† - ideelt til båndbreddeintensive opgaver som cloud gaming og 8K-video. Familier kan nyde fordybende live-streaming med fejlfri video og klar lyd uden buffering. Ultrahurtig 2,5 Gbps kablet ydeevne, Perfekt til båndbreddeintensive opgaver som cloud gaming, VR-underholdning og 8K-videostreaming. Nyd opslugende live-streaming med fejlfri video og klar lyd uden buffering. Ideel til familier og travle husholdninger. HomeShield, HomeShield er en indbygget tjeneste, som giver dig en række tjenester til at beskytte alle dine enheder med forskellige funktioner derhjemme eller på farten. Med HomeShield giver sikrere internetoplevelser mere glæde i dit smarte liv. Understøttelse af VPN-klienter og -servere, Lad enheder i dit hjemmenetværk få adgang til eksterne VPN-servere uden at skulle installere VPN-software på hver enhed. Du kan oprette forskellige VPN-forbindelsestyper, herunder OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec VPN. Desuden kan Deco køre både VPN og almindelige internetforbindelser på samme tid, hvilket giver sikkerhed og fleksibilitet. Privat IoT-netværk for mere sikkerhed, Opsæt et separat WiFi til IoT-enheder, og læg HomeShield og avanceret WPA3-kryptering** ovenpå for bedre at beskytte dit hjemmenetværk og dine IoT-enheder. Problemfrit AI-drevet mesh, Deco Mesh danner et samlet netværk med et enkelt netværksnavn. Med indbygget AI-Roaming-teknologi skaber den den ideelle WiFi-løsning med sine avancerede algoritmer og selvlæring. Gå gennem dit hjem og nyd problemfri streaming ved de hurtigst mulige hastigheder.‡, Enkel. Let. Og alligevel kraftfuld, Opsæt og administrer dit netværk når som helst og hvor som helst på den venlige TP-Link Deco-app. Med bare tre nemme trin kan hele dit hjem dækkes af stærkt og pålideligt WiFi. †Maksimale trådløse signalhastigheder er de fysiske hastigheder, der stammer fra IEEE Standard 802.11-specifikationer. Forbindelse til over 150 enheder er baseret på laboratorietestdata, som analyserede forbindelserne mellem forskellige enheder på 5 GHz- og 2,4 GHz-båndene samtidigt. Disse enheder simulerede et typisk hjemmescenarie ved at køre samtidige applikationer i samme rum, der omfattede 4K-video, 1080p-video, 720p-video, download af filer, webbrowsing, IP-kameraer og andre IoT-enheder. Faktisk trådløs datagennemstrømning, trådløs dækning og tilsluttede enheder garanteres ikke og vil variere som følge af faktorer hos internetudbyderen, netværksforhold, klientbegrænsninger og miljøfaktorer, herunder byggematerialer, forhindringer, trafikmængde og -tæthed samt klientens placering. △ Brug af Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax) og funktioner, herunder Multi-Link Operation (MLO), 4K-QAM, Multi-RUs, OFDMA, MU-MIMO og BSS Color kræver, at klienter også understøtter de tilsvarende funktioner. §2,5 Gbps internethastigheder kræver kompatible serviceplaner og udstyr. Alle WAN/LAN-porte fungerer enten som WAN- eller LAN-porte. Kun én port kan fungere som WAN-port ad gangen. *HomeShield indeholder både grundlæggende og avancerede funktioner. Avancerede funktioner kræver et betalt abonnement. Besøg TP-Link.com/homeshield for at få flere oplysninger. Nogle funktioner er under udvikling og vil blive understøttet med efterfølgende softwareopdateringer. ☆WiFi-generationer repræsenterer den trådløse standard IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be. Brugere kan have brug for en ekstra modemenhed, der er kompatibel med deres internetudbyder, for at få internetadgang. Den faktiske netværkshastighed kan være begrænset af hastigheden på produktets Ethernet WAN- eller LAN-port, den hastighed, der understøttes af netværkskablet, faktorer hos internetudbyderen og andre miljøforhold. Denne Deco understøtter muligvis ikke alle de obligatoriske funktioner, som er ratificeret i IEEE 802.11be-specifikationen. Det kan være nødvendigt med yderligere softwareopgraderinger for at få adgang til funktionerne. Google og Google Home er varemærker tilhørende Google LLC. Formfaktor, Mesh-system, Generelt, Model, Deco BE25 (1-pak), Formfaktor, Skrivebord, Dataoverførselshastighed, 3.570 Mbit/s, 5 GHz: 2882 Mbps (802.11be), 2,4 GHz: 688 Mbps (802.11be, ), Administreret, Ja, Deco App, WiFi, WiFi, Ja, 5 GHz: 2882 Mbps (802.11be), 2,4 GHz: 688 Mbps (802.11be), WiFi-standard, Wi-Fi 7, Porte, LAN, 2 stk. 2,5 Gbps, understøtter WAN/LAN auto-sensing, 4G, Ingen, 5G, Nej, Yderligere oplysninger, Sikkerhed, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal, Info om indpakning, Emballagens størrelse, 171 x 168 x 122 mm, Emballagens vægt, 1.04 kg, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: WiFi forlængere
EAN: 8885020620702
Varenr.: C83937
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-LINK Deco BE25 - 1 Pack - Dual-Band WiFi 7 Mesh Router
992 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.352 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Deco BE25 V1 Wi-Fi-system Desktop
1.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK799 kr885,25 krKøb
2Proshop DK899 kr938 krKøb
3Teknikproffset DK963 kr1.022 krKøb
4CS MEGASTORE DK992 kr1.031 krKøb
5CompuMail DK1.352 kr1.352 krKøb
6Ultrashop1.659 kr1.659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 845 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for TP-Link Deco BE25 (1-Pack) - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. feb. 2026799 kr100 kr (11%)
27. jan. 2026899 kr11 kr (1%)
20. jan. 2026888 kr289 kr (48%)
10. jan. 2026599 kr300 kr (33%)
12. dec. 2025899 kr6 kr (1%)
6. dec. 2025893 kr6 kr (1%)
5. dec. 2025887 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret