Gå til hovedindhold

TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort

TP-LinkAdaptereEAN: 4895252506419
Pris fra 156 krtil 249 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152 kr 26. maj

Sammenlign priser på TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort
156 kr
Til butik
TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 4
Artikel nr.: Archer TX20U Nano
EAN: 4895252506419
Varenr.: 10606400
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 Trådløs
157 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX20U Nano AX1800 Nano Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
179 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB Wi-Fi adapter TP-Link Archer TX20U Nano (AX1800, Wi?Fi 6)
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Archer TX20U AX1800 Nano USB-WiFi 6-adapter
205 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB Wi-Fi adapter TP-Link Archer TX20U Nano (AX1800, Wi?Fi 6)
219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 Trådløs
229 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX20U Nano USB-adapter
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK156 kr195 krKøb
2CompuMail DK157 kr157 krKøb
3Proshop DK179 kr218 krKøb
4Boligcenter DK199 kr199 krKøb
5Teknikproffset DK205 kr254 krKøb
6Vivas DK219 kr288 krKøb
7Ultrashop229 kr229 krKøb
8Komplett DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for TP-Link Archer TX20U Nano, Trådløs, USB, WLAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), 1800 Mbit/s, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026156 kr1 kr (1%)
27. maj 2026157 kr5 kr (3%)
26. maj 2026152 kr1 kr (1%)
25. maj 2026153 kr4 kr (3%)
24. maj 2026157 kr3 kr (2%)
23. maj 2026160 kr8 kr (5%)
21. maj 2026152 kr5 kr (3%)
20. maj 2026157 kr3 kr (2%)
19. maj 2026160 kr8 kr (5%)
18. maj 2026152 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret