Gå til hovedindhold

TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8

TP-LinkAdaptereEAN: 6935364089917
Pris fra 99 krtil 197 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77 kr 1. maj

Sammenlign priser på TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB Wi?Fi adapter TP-Link Archer T2U AC600 (USB 2.0)
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB Wi?Fi adapter TP-Link Archer T2U AC600 (USB 2.0) billede

Produktinformation

TP-Link Archer T2U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5GenereltEnhedstype: NetværksadapterGrænseflade (bus) type: USB 2.0Model: EksternNetværkDataforbindelsesprotokol: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acDataoverførselshastighed: 600 MbpsEgenskaber: Ad-Hoc Mode, WPSForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensbånd: 2.4 GHz, 5 GHzLiniekodningsformat: DBPSKDQPSKCCK64 QAM256 QAM16 QAMOFDMOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.1xIEEE 802.11nIEEE 802.11acAntenneAntenne: InternDirektivitet: Omni-directionalDiverseKrypterings algoritme: 128-bit WEP64-bit WEPWPA-PSKWPA2-PSKOverensstemmelsesstandarder: FCC, RoHSProgrammer / SystemkravMed software: Drivers & UtilitiesOS nødvendig: Microsoft Windows 7 (32/64 bits)Microsoft Windows XP (32/64 bits)Windows 8 (32/64 bit)Mål og vægtBredde: 4.1 cmDybde: 1.95 cmHøjde: 0.87 cmM...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværkskort og Bluetooth-adaptere
Vægt: 0.08g
EAN: 6935364089917
Varenr.: 1818966
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8
99 kr
Til butik
TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8 billede

Produktinformation

TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger, 802.11ac, standard, sort, TP-Links Archer T2U er et trådlöst netværkskort som du tilslutter til din PC via en USB-port. Den hurtige og alsidige enhed klarer både 2,4GHz og 5GHz båndet. På 5GHz båndet kommer den op på hastigheder som 433Mbos hvilket er perfekt for streaming og spil. - Dual Band 2,4/5GHz. -802.11 a/b/g/n/ac. -64/128 bit WEP, WPA. Understøtter: Windows XP/7/8. Mål(BxDxH): 41x19,5x8,7mm.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: USB
EAN: 6935364089917
Varenr.: C14518
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB Wi?Fi adapter TP-Link Archer T2U AC600 (USB 2.0)
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB Wi?Fi adapter TP-Link Archer T2U AC600 (USB 2.0) billede

Produktinformation

TP-Link Archer T2U - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5GenereltEnhedstype: NetværksadapterGrænseflade (bus) type: USB 2.0Model: EksternNetværkDataforbindelsesprotokol: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acDataoverførselshastighed: 600 MbpsEgenskaber: Ad-Hoc Mode, WPSForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensbånd: 2.4 GHz, 5 GHzLiniekodningsformat: DBPSKDQPSKCCK64 QAM256 QAM16 QAMOFDMOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.1xIEEE 802.11nIEEE 802.11acAntenneAntenne: InternDirektivitet: Omni-directionalDiverseKrypterings algoritme: 128-bit WEP64-bit WEPWPA-PSKWPA2-PSKOverensstemmelsesstandarder: FCC, RoHSProgrammer / SystemkravMed software: Drivers & UtilitiesOS nødvendig: Microsoft Windows 7 (32/64 bits)Microsoft Windows XP (32/64 bits)Windows 8 (32/64 bit)Mål og vægtBredde: 4.1 cmDybde: 1.95 cmHøjde: 0.87 cmMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 10 - 90 % (ikke-kondenserende)Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværkskort og Bluetooth-adaptere
Vægt: 0.08g
EAN: 6935364089917
Varenr.: 1818966
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T2U AC600 Wireless Dual Band USB Adapter
146 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs
197 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK99 kr99 krKøb
2Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
3Vivas DK119 kr188 krKøb
4Ultrashop119 kr119 krKøb
5Proshop DK146 kr185 krKøb
6CompuMail DK197 kr197 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8

PriceData har fulgt prisen på TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for TP-LINK Archer T2U AC600 - trådløs USB-netværkskort som bruger 8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202699 kr15 kr (18%)
26. maj 202684 kr15 kr (15%)
22. maj 202699 kr15 kr (18%)
21. maj 202684 kr15 kr (15%)
3. maj 202699 kr22 kr (29%)
1. maj 202677 kr22 kr (22%)
18. apr. 202699 kr15 kr (18%)
17. apr. 202684 kr15 kr (15%)
16. apr. 202699 kr15 kr (18%)
15. apr. 202684 kr15 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret