Gå til hovedindhold

Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter

TP-LinkAdaptereEAN: 4895252500134
Pris fra 291 krtil 505 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 13. maj

Sammenlign priser på Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1800Mbps Trådløs
291 kr
Til butik
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1800Mbps Trådløs billede

Produktinformation

TP-Link TX20UH V1 - Netværksadapter - USB 3.0 - 802.11ax

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER TX20UH
EAN: 4895252500134
Varenr.: 1001066444
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX20UH AX1800 High Gain Wireless USB Adapter
294 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX20UH USB adapter
299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer TX20UH, Ledningsført, USB, WLAN, 1201 Mbit/s
318 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Archer TX20UH Trådløst USB-netværkskort AX1800
319 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1800Mbps Trådløs
327 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 6 USB-adapter TP-Link AX1800 (Archer TX20UH)
-15%329 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 6 USB-adapter TP-Link AX1800 (Archer TX20UH)
-15%349 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1800Mbps Trådløs
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter
505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK291 kr291 krKøb
2Proshop DK294 kr333 krKøb
3Komplett DK299 kr299 krKøb
4CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
5Av-Cables DK319 kr319 krKøb
6Teknikproffset DK327 kr376 krKøb
7Boligcenter DK329 kr329 krKøb
8Vivas DK349 kr418 krKøb
9Ultrashop369 kr369 krKøb
10Dustin DK505 kr591,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Tp-link Archer Tx20uh Ax1800 High Gain Dual Band Wifi 6 Usb-adapter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026291 kr4 kr (1%)
14. maj 2026287 kr3 kr (1%)
13. maj 2026284 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026287 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026285 kr2 kr (1%)
25. feb. 2026287 kr24 kr (9%)
24. feb. 2026263 kr2 kr (1%)
23. feb. 2026261 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026260 kr8 kr (3%)
20. feb. 2026268 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret