Gå til hovedindhold

Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano

TP-LinkAdaptereEAN: 6935364089184
Pris fra 74 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs
74 kr
Til butik
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs billede

Produktinformation

TP-Link Archer T600U Nano - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER T600U NANO
EAN: 6935364089184
Varenr.: 994991131
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer T600U Nano AC600 Nano Wireless USB Adapter
96 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano billede

Produktinformation

TP-Link Archer T600U Nano - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 5GenereltEnhedstype: NetværksadapterGrænseflade (bus) type: USB 2.0Model: EksternNetværkDataforbindelsesprotokol: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acDataoverførselshastighed: 600 MbpsEgenskaber: Ad-Hoc Mode, WPSForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensbånd: 2.4 GHz, 5 GHzLiniekodningsformat: DBPSKDQPSKCCK64 QAM256 QAM16 QAMOFDMOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acPræstation: Maksimum datahastighed (5 GHz): 433 Mbps | Maksimum datahastighed (2,4 GHz): 200 MbpsStatusindikatorer: StatusDiverseKrypterings algoritme: WPAWPA2WPA-PSKWPA2-PSKWEPOverensstemmelsesstandarder: FCC, RoHSProgrammer / SystemkravMed software: Drivers & UtilitiesOS nødvendig: Microsoft Windows XP / 7Windows 8 / 8.1 / 10Apple MacOS X 10.9 - 10.14...

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværkskort og Bluetooth-adaptere
Vægt: 0.08g
EAN: 6935364089184
Varenr.: 1848814
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs
111 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano
-20%119 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Netværksadapter USB 2.0 600Mbps Trådløs
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK74 kr74 krKøb
2Proshop DK96 kr135 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Teknikproffset DK111 kr160 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano

PriceData har fulgt prisen på Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano i 179 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Trådløs USB netværksadapter TP-Link AC600 Archer T600U Nano de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202674 kr3 kr (4%)
29. maj 202677 kr1 kr (1%)
26. maj 202678 kr4 kr (5%)
25. maj 202674 kr3 kr (4%)
24. maj 202677 kr1 kr (1%)
23. maj 202678 kr4 kr (5%)
22. maj 202674 kr3 kr (4%)
21. maj 202677 kr1 kr (1%)
20. maj 202678 kr3 kr (4%)
19. maj 202681 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret