Gå til hovedindhold

Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort

TP-LinkBroer og routereEAN: 6935364085193
Pris fra 361 krtil 936 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 575 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer AX1500 Trådløs router
361 kr
Til butik
TP-Link Archer AX1500 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer AX1500 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER AX1500
EAN: 6935364085193
Varenr.: 996021584
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX1500 Wi-Fi 6 Router - Wireless router Wi-Fi 6
364 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 6 router TP?Link Archer AX1500 - Dual Band, 4x Gigabit
-25%389 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi?Fi 6 router TP?Link Archer AX1500 - Dual Band, 4x Gigabit billede

Produktinformation

TP-Link Archer AX1500 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual BandGenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)Dataoverførselshastighed: 1.5 GbpsEgenskaber: NAT-understøtninghåndterbarforældrekontrolWMM supportQoSWPSDHCP serverport fremsendelsenulstillingsknapport triggeringSPIFIP-MAC bindingDHCP klientVPN-serverMU-MIMO teknologistråleformeteknologiSmart ConnectgæsteadgaEnhedstype: Trådløs router - 4-port switch (integreret)Flashhukommelse: 16 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz/5 GHzKrypterings algoritme: 128-bit WEP64-bit WEPWPAWPA2WPA-PSKWPA2-PSKNetværks/overføselsprotokol: PPTPL2TPPPPoEDHCPDDNSIPv4IPv6Overensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nUPnPIEEE 802.11acIEEE 802.11axFCCRoHSPakningstype: DesktopPræstation: Maksimum datahastighed (2,4 GHz): 300 Mbps | Maksimum datahastighed (5 GHz): 1201 MbpsProcessor: 1.5 GHzRAM: 256 MBLinjeegenskaber

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Routere
Vægt: 1g
EAN: 6935364085193
Varenr.: 1830580
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX1500
399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX1500 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 6 router TP?Link Archer AX1500 - Dual Band, 4x Gigabit
-24%409 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer AX1500 Trådløs router
419 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AX1500 Wi-Fi 6 Router, Broadcom 1.5GHz Tri-Core CPU
436 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TP-Link Archer AX1500 Trådløs router Desktop - GEEKD.dk
499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK361 kr361 krKøb
2Proshop DK364 kr403 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Av-Cables DK399 kr399 krKøb
5CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
6Vivas DK409 kr478 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb
8Teknikproffset DK436 kr485 krKøb
9Geekd499 kr499 krKøb
10Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 361 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tp-link Archer Ax1500 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026361 kr43 kr (14%)
16. maj 2026318 kr25 kr (7%)
21. apr. 2026343 kr18 kr (5%)
15. apr. 2026361 kr18 kr (5%)
28. mar. 2026343 kr25 kr (8%)
21. mar. 2026318 kr25 kr (7%)
20. mar. 2026343 kr34 kr (11%)
18. mar. 2026309 kr12 kr (4%)
14. mar. 2026321 kr13 kr (4%)
9. mar. 2026308 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret