Gå til hovedindhold

Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort

TP-LinkBroer og routereEAN: 4897098687048
Pris fra 369 krtil 811 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX23 WiFi 6 Router
-26%369 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Archer AX23 WiFi 6 Router billede

Produktinformation

TP-Link Archer AX23 WiFi 6 Router - AX1800, Dual-Band, Gigabit, OFDMA, Parent Control - Netværk Routere

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværk
Artikel nr.: ARCHER AX23
EAN: 4897098687048
Varenr.: 1193964
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Archer AX23 Kraftfull router med Dual Band & föräldrakontroller
-55%376 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Archer AX23 Kraftfull router med Dual Band & föräldrakontroller billede

Produktinformation

TP-Link Archer AX23 Kraftfull router med Dual Band & föräldrakontroller, Detta är en perfekt router för hemmabruk med både supersnabbt 1,8 Gbps Wi-Fi och 4K-streaming. Du kan ansluta flera enheter som kan använda OFDMA samtidigt utan fördröjning. Med föräldrakontroller och gästnätverk ges även möjligheten att styra barnens internet-användning men även bjuda gäster på snabb åtkomst till ditt internet utan att låta dem komma åt ditt personliga nätverk. Bra täckning med Dual-Band, Den nästa generationens högeffektiva Qualcomm-chip ger dig snabbt och stabilt Wi-Fi samtidigt som det sparar strömförbrukning. Wi-Fi-nätverk med Dual Band ger dig hastigheter upp till 1201 Mbps. De bägge 2,4 GHz och 5 GHz-banden ger optimerad prestanda och minimerar störningar. Tack vare avancerade antenner och den senaste trådlösa tekniken kan du njuta av stabila anslutningar och bra täckning. Egenskaper för TP-Link Archer AX23, Supersnabbt 1,8 Gbps Wi-Fi, Anslut fler enheter, Njut av 4K streamning, Förbättrad algoritm, strålformning & högpresterande antenner ger bredare teckning, Gratis föräldrarkontroll, Använd OneMesh-förlängare för att kunna njuta av smidig roaming i hela hemmet, 4 × Fasta högpresterande antenner, Enkel att installera, TP-Link Archer AX23 kräver ingen komplicerad installation. Du kopplar helt enkelt in strömkabeln och sätter igång routern. Tillsammans med den smidiga TP-Link Tether-appen har du ställt in routern på bara några minuter.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 4897098687048
Varenr.: 38-94457
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer AX23 Trådløs router
396 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 6 router TP-Link Archer AX23 V1 - Dual Band AX1800, 4-port Gigabit
-2%399 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 6 router TP-Link Archer AX23 V1 - Dual Band AX1800, 4-port Gigabit
-2%419 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer AX23 Trådløs router
419 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX23 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band
499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer AX23 AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 Router - Wireless router Wi-Fi 6
499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK369 kr369 krKøb
2Teknikproffset DK376 kr425 krKøb
3CompuMail DK396 kr396 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK419 kr488 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7CS MEGASTORE DK499 kr538 krKøb
8Proshop DK499 kr538 krKøb
9Dustin DK811 kr897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort

PriceData har fulgt prisen på Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 328 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Tp-link Archer Ax23 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 Ghz / 5 Ghz) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026369 kr7 kr (2%)
31. maj 2026376 kr1 kr (0%)
30. maj 2026377 kr1 kr (0%)
29. maj 2026376 kr1 kr (0%)
28. maj 2026377 kr2 kr (1%)
21. maj 2026379 kr1 kr (0%)
20. maj 2026380 kr1 kr (0%)
19. maj 2026381 kr15 kr (4%)
16. maj 2026366 kr14 kr (4%)
10. apr. 2026352 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret