Gå til hovedindhold

Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir

TorkToiletpapirEAN: 7322540475883
Pris fra 713,95 krtil 974,73 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260,78 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 28. maj

Sammenlign priser på Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 713.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Advanced Kompakt T6
713,95 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Advanced Kompakt T6 billede

Produktinformation

Tork Twin Mid-size dispensersystem til toiletruller er et moderne og effektivt system, der er velegnet til toiletter med middel brugerfrekvens og fokus på den gode brugeroplevelse. Det sikrer et højt niveau af effektivitet, og at der altid er toiletpapir...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7322540475883
Varenr.: 607.2088
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T6 127530 Mid-size 2-lags 27 rl.
965,94 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T6 127530 Mid-size 2-lags 27 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Tork System: T6 - Mid-size Twin Toiletpapir Kvalitet: Advanced Rullelængde: 100 m Rullebredde: 9.9 cm Rullediameter: 13.2 cm Hylsens diameter: 3.5 cm Lag: 2 Prægning: Ja Farve: Hvid Mængde: 27 ruller pr. karton 3 hurtige: Moderne Tork...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
EAN: 7322540475883
Varenr.: 4026001
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Toiletpapir tork t6 (27 ruller) 127530
973,75 kr
Til butik
Toiletpapir tork t6 (27 ruller) 127530 billede

Produktinformation

Tork Dispenser Mid-size Twin Toiletpapir systemet (T6) sikrer, at du aldrig løber tør for toiletpapir. Det er velegnet til områder med medium trafik og etablissementer, der har fokus på design og den gode brugeroplevelse.Toiletpapir i Advanced kvalitet me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
EAN: 7322540475883
Varenr.: 1897007134
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir
974,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap713,95 kr713,95 krKøb
2Hertels Boresko965,94 kr965,94 krKøb
3MaintainIt973,75 kr973,75 krKøb
4Sikkerhedsgiganten974,73 kr974,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir

PriceData har fulgt prisen på Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir i 172 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 974,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 731 kr.

Den nuværende pris på 713,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Tork Advanced midi toiletpapir 2 lag 27 ruller T6 127530 | Toiletpapir | Jumbo toiletpapir | Toiletpapir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026713,95 kr191,01 kr (21%)
29. maj 2026904,96 kr842,96 kr (1360%)
28. maj 202662 kr842,96 kr (93%)
27. maj 2026904,96 kr290,96 kr (47%)
25. maj 2026614 kr1 kr (0%)
19. maj 2026615 kr1 kr (0%)
6. maj 2026616 kr48 kr (7%)
5. maj 2026664 kr48 kr (8%)
10. apr. 2026616 kr72 kr (10%)
4. apr. 2026688 kr72 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret