Gå til hovedindhold

Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir

TorkToiletpapirEAN: 7322540656299
Pris fra 417 krtil 1.060 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 643 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 376 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork T9 Advanced SmartOne® Mini 2-lag hvid - (12 ruller pr. karton)
417 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T9 Advanced SmartOne® Mini 2-lag hvid - (12 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 472193
EAN: 7322540656299
Varenr.: 1777710
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork SmartOne Mini T9
443,75 kr
Til butik
Toiletpapir Tork SmartOne Mini T9 billede

Produktinformation

Tork SmartOne Mini Toiletpapir-system er designet til at levere en hygiejnisk og effektiv toiletløsning med dens innovative ét-ark-ad-gangen funktion. Denne funktion reducerer forbruget med op til 40% sammenlignet med traditionelle jumborulledispensere, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7322540656299
Varenr.: 607.472193
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork toiletpapir SmartOne T9 mini 2-lag, hvid, 111.6 m, 12 ruller
562,5 kr
Til butik
Tork toiletpapir SmartOne T9 mini 2-lag, hvid, 111.6 m, 12 ruller billede

Produktinformation

Ekstra blødt toiletpapir som pga. prægning har ekstra fylde. Toiletpapiret er flot at se på, og passer til alle slags toiletter. Der er tale om en hygiejnisk og økonomisk god løsning, fordi man kun tager et ark ad gangen. Samlet set kan man reducerer papi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7322540656299
Varenr.: 11971
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir
619,03 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T9 472193 Smartone Mini Advanced 2-lags 12
808,44 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork t9 toiletpapir smartone mini hvid 12 rl a 112m
1.060 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK417 kr456 krKøb
2RedOffice Konpap443,75 kr443,75 krKøb
3HUMA.dk562,5 kr562,5 krKøb
4Sikkerhedsgiganten619,03 kr619,03 krKøb
5Hertels Boresko808,44 kr808,44 krKøb
6Elvvs.dk1.060 kr1.060 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir

PriceData har fulgt prisen på Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir i 181 dage. Laveste pris i perioden er 376 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 562,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 448 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Tork Advanced SmartOne mini toiletpapir 2 lag 12 ruller T9 472193 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026417 kr41 kr (11%)
1. jun. 2026376 kr41 kr (10%)
13. maj 2026417 kr9 kr (2%)
10. maj 2026408 kr9 kr (2%)
9. maj 2026417 kr18 kr (5%)
7. maj 2026399 kr18 kr (4%)
6. maj 2026417 kr63 kr (13%)
5. maj 2026480 kr63 kr (15%)
27. apr. 2026417 kr20 kr (5%)
26. apr. 2026437 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret