Gå til hovedindhold

Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2

TorkToiletpapirEAN: 7322540471908
Pris fra 413,4 krtil 952 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 538,6 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 323 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413.4 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Jumbo Mini hvid T2 2-lags -12 02 80
413,4 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo Mini hvid T2 2-lags -12 02 80 billede

Produktinformation

Kapacitetsstærk og komfortabel toiletløsning Tork Mini Jumbo Toiletpapir T2 Universal er en driftssikker løsning til professionelle miljøer med moderat til høj brugerfrekvens. Mini jumbo-formatet kombinerer høj kapacitet med en mere kompakt størrelse end...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7322540471908
Varenr.: 61002
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork Jumbo Mini T2 120280 Advanced 2-lags 12 rl
474,69 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo Mini T2 120280 Advanced 2-lags 12 rl billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Mærke: Tork System: T2 Lag: 2 lags Rullelængde: 170 m Antal: 12 rl. 3 hurtige: Jumbo-størrelse skaber balance mellem økonomi og performance Ruller med høj kapacitet sparer tid på genopfyldning Perfekt til toiletter med me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
EAN: 7322540471908
Varenr.: 100203
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2
563,95 kr
Til butik
Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2 billede

Produktinformation

Tork Mini Jumbo-systemet sikrer effektiv vedligeholdelse og færre omkostninger, da det kan rumme mere toiletpapir end standardruller. Tork 2-lags Mini Jumbo Toiletpapir Advanced får udgifter og performance til at gå op i en højere enhed og er velegnet til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
EAN: 7322540471908
Varenr.: 47153522606417
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Advanced T2 , mini jumboruller, 2-lag, 170 m, 12 ruller
568,75 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Advanced Jum-
-14%622,38 kr
Før 722,48 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork t2 toiletpapir mini jumbo hvid 12 rl a 170m
952 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Den Glade Mund413,4 kr413,4 krKøb
2Hertels Boresko474,69 kr474,69 krKøb
3Sikkerhedsgiganten563,95 kr563,95 krKøb
4HUMA.dk568,75 kr568,75 krKøb
5RedOffice Konpap622,38 kr622,38 krKøb
6Elvvs.dk952 kr952 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2

PriceData har fulgt prisen på Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 292,35 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 474,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 413,4 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tork 120280 Advanced mini jumbo toiletpapir 2 lag (12 ruller) T2 | | EU-Blomsten | T2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026413,4 kr61,29 kr (13%)
31. maj 2026474,69 kr61,29 kr (15%)
29. maj 2026413,4 kr61,29 kr (13%)
25. maj 2026474,69 kr116,69 kr (33%)
6. maj 2026358 kr15 kr (4%)
5. maj 2026373 kr15 kr (4%)
10. apr. 2026358 kr15 kr (4%)
9. apr. 2026373 kr40,4 kr (10%)
28. mar. 2026413,4 kr90,4 kr (28%)
27. mar. 2026323 kr90,4 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret