Gå til hovedindhold

Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller

TorkToiletpapirEAN: 7310791104478
Pris fra 216 krtil 453,44 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 237,44 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork T4 Advanced 2-lags hvid - (6 pakker x 4 ruller pr. karton)
216 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T4 Advanced 2-lags hvid - (6 pakker x 4 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 120261
EAN: 7310791104478
Varenr.: 1874327
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller
314,88 kr
Til butik
Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller billede

Produktinformation

Ekstra lang rulle: Færre genopfyldninger, sparer tid på vedligeholdelse Attraktivt motiv: Elegant design, som bidrager til at forbedre brugeroplevelsen Toiletpapir med god balance mellem omkostninger og kvalitet Produktion uden fossil CO2-udledning* Få di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7310791104478
Varenr.: 47153552589137
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T4 120261 Advanced 2-lags 24 rl.
453,44 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T4 120261 Advanced 2-lags 24 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Mærke: Tork System: T4 Lag: 2 lags Rullelængde: 69 m Antal: 24 rl. 3 hurtige: Advanced kvalitet giver god brugsøkonomi Designet, udviklet og gennemtestet til at hjælpe med at minimere forbrug Attraktivt design og behageli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
Størrelse: 180 x 165mm
EAN: 7310791104478
Varenr.: 100199

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK216 kr255 krKøb
2Sikkerhedsgiganten314,88 kr314,88 krKøb
3Hertels Boresko453,44 kr453,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller

PriceData har fulgt prisen på Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller i 182 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 216 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Tork Advanced toiletpapir hvid 2 lag 24 ruller 120261 T4 | Toiletpapir | DISCOUNT | kompakt ruller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026216 kr4 kr (2%)
1. jun. 2026212 kr6 kr (3%)
31. maj 2026218 kr4 kr (2%)
30. maj 2026214 kr1 kr (0%)
29. maj 2026213 kr2 kr (1%)
28. maj 2026215 kr3 kr (1%)
27. maj 2026218 kr4 kr (2%)
23. maj 2026214 kr4 kr (2%)
22. maj 2026218 kr5 kr (2%)
21. maj 2026223 kr8 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret