Gå til hovedindhold

Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir

TorkToiletpapirEAN: 7322540656152
Pris fra 365 krtil 984 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 619 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 10. maj

Sammenlign priser på Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork T8 SmartOne® 2-lags hvid 207m - (6 ruller pr. karton)
365 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T8 SmartOne® 2-lags hvid 207m - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 472242
EAN: 7322540656152
Varenr.: 6429784
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork SmartOne T8 Advanced 2-lag - 47 22 42
383,45 kr
Til butik
Toiletpapir Tork SmartOne T8 Advanced 2-lag - 47 22 42 billede

Produktinformation

Effektiv og hygiejnisk toiletløsning til erhverv Tork SmartOne® Toiletpapir T8 Advanced er en højkapacitets løsning udviklet til travle toiletområder med moderat til høj brugerfrekvens. Systemet dispenserer ét ark ad gangen, hvilket reducerer forbruget m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7322540656152
Varenr.: 61001
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Smartone 2-lags Advanced T8
461,95 kr
Til butik
Toiletpapir Smartone 2-lags Advanced T8 billede

Produktinformation

Tork SmartOne® Toiletpapir har hygiejnisk ét-ark-ad-gangen funktion og er med til at reducere forbruget med op til 40% sammenlignet med traditionelle jumborulledispensere, hvilket betyder flere besøg pr. rulle. Tork SmartOne med høj kapacitet er velegnede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7322540656152
Varenr.: 610.4910
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir
580,66 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork SmartOne T8 toiletpapir, 2-lag, 207 meter, 6 ruller
600 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork T8 472242 Smartone Advanced 2-lags 6 rl.
714,69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork t8 toiletpapir smartone hvid 6 rl a 207m
984 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
2Den Glade Mund383,45 kr383,45 krKøb
3RedOffice Konpap461,95 kr461,95 krKøb
4Sikkerhedsgiganten580,66 kr580,66 krKøb
5HUMA.dk600 kr600 krKøb
6Hertels Boresko714,69 kr714,69 krKøb
7Elvvs.dk984 kr984 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir

PriceData har fulgt prisen på Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir i 180 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 555,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Tork Advanced SmartOne toiletpapir 2 lag 6 ruller T8 472242 | Toiletpapir | kompakt ruller | Toiletpapir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026365 kr36 kr (11%)
1. jun. 2026329 kr36 kr (10%)
25. maj 2026365 kr20 kr (5%)
23. maj 2026385 kr20 kr (5%)
21. maj 2026365 kr116 kr (47%)
10. maj 2026249 kr100 kr (29%)
8. maj 2026349 kr10 kr (3%)
4. maj 2026359 kr6 kr (2%)
3. maj 2026365 kr6 kr (2%)
22. apr. 2026359 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret