Gå til hovedindhold

Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre

TorkToiletpapirEAN: 7322540472127
Pris fra 343 krtil 531,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 188,19 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 28. maj

Sammenlign priser på Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork T1 Jumbo Advanced 2-lag 360m hvid - (6 ruller pr. karton)
343 kr
Til butik
Toiletpapir Tork T1 Jumbo Advanced 2-lag 360m hvid - (6 ruller pr. karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 120272
EAN: 7322540472127
Varenr.: 1893112
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toiletpapir Tork Advanced krt/6rl
474,95 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Advanced krt/6rl billede

Produktinformation

Tork Jumbo systemet sikrer effektiv vedligeholdelse og færre udgifter, da det kan rumme meget mere toiletpapir end almindelige toiletruller. Tork Jumbo Toiletpapir Universal klarer de basale behov og er dermed økonomisk og perfekt til toiletter med høj br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
EAN: 7322540472127
Varenr.: 610.0200
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Tork Jumbo T1 120272 Advanced 2-lags 6 rl.
523,44 kr
Til butik
Toiletpapir Tork Jumbo T1 120272 Advanced 2-lags 6 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Mærke: Tork System: T1 Lag: 2 lags Rullelængde: 360 m Antal: 6 rl. 3 hurtige: Ideelle løsning for at sikre en høj standard for hygiejne Designet, udviklet og gennemtestet til at hjælpe med at minimere forbrug Tork - Hygie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir
Farve: Hvid
EAN: 7322540472127
Varenr.: 100201
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre
531,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb
2RedOffice Konpap474,95 kr474,95 krKøb
3Hertels Boresko523,44 kr523,44 krKøb
4Sikkerhedsgiganten531,19 kr531,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre

PriceData har fulgt prisen på Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre i 172 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 474,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 326 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Tork 120272 Advanced Midi Jumbo toiletpapir 6 ruller 360 meter T1 | Jumbo toiletpapir | DISCOUNT | Genbrugsfibre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026343 kr34 kr (11%)
1. jun. 2026309 kr34 kr (10%)
30. maj 2026343 kr131,95 kr (28%)
29. maj 2026474,95 kr330,95 kr (230%)
28. maj 2026144 kr101,38 kr (41%)
23. maj 2026245,38 kr84,62 kr (26%)
22. maj 2026330 kr1 kr (0%)
19. maj 2026331 kr39 kr (13%)
17. maj 2026292 kr6 kr (2%)
15. maj 2026286 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret