Gå til hovedindhold

Schneider Electric Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk.

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606480475436
Pris fra 26 krtil 41 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 20 stk, hvid på 8-12 mm
26 kr
Til butik
Schneider TC kabelclips 20 stk, hvid på 8-12 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra Schneider Electric til runde kabler Sømclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø8-12 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 8-12 mm
EAN: 3606480475436
Varenr.: 9139152561
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist clips tc 8-12 2,0x30 hvid 20 stk
27,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST CLIPS TC 8-12 2,0X30 HVID 20 STK
29,18 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 20 stk, hvid, 8-12 mm
30 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk.
34 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 20 stk, hvid, 8-12 mm
40 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TC kabelclips 20 stk i hvid på 8-12 mm
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl26 kr26 krKøb
2MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN29,18 kr29,18 krKøb
4Greenline30 kr30 krKøb
5Elvvs.dk34 kr34 krKøb
6BilligVVS DK40 kr40 krKøb
7LavprisVVS41 kr41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk.

PriceData har fulgt prisen på Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk. i 171 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er 30% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Thorsmans kabelclips TC 8-12 rund, hvid, søm 30mm, 20 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202626 kr
30. maj 202626,14 kr
12. maj 202626 kr
11. maj 202626,14 kr
9. maj 202626 kr6,4 kr (33%)
7. maj 202619,6 kr6,4 kr (25%)
6. maj 202626 kr6,4 kr (33%)
11. apr. 202619,6 kr3,35 kr (21%)
7. apr. 202616,25 kr1,25 kr (8%)
14. mar. 202615 kr1,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret