Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606481275639
Pris fra 293,11 krtil 501 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 207,89 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 2. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293.11 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST DIGITAL MULTIMETER CAT III
293,11 kr
Til butik
BLIST DIGITAL MULTIMETER CAT III billede

Produktinformation

Dette er et kompakt, 312-ciffer, digitalt multimeter, beregnet til måling af jævnstrøm- og vekselstrømspænding, jævnstrøm- og vekselstrømstyrke, modstand, diode, forbindelse og batteri. Nogle modeller har også funktioner til måling af temperatur eller fre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 3606481275639
Varenr.: 15844922294607
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman digitalt multimeter
329 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman digitalt multimeter billede

Produktinformation

Kompakt og alsidigt digitalt multimeter Schneider Electrics digitale multimeter er et ultra kompakt måleinstrument, der kan håndtere mange forskellige målinger, både til private hjem og industrielt brug. Med dette multimeter kan du nemt måle AC og DC spæn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Måleinstrumenter
EAN: 3606481275639
Varenr.: 8498275630
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thorsman digitalt multimeter, Cat. III
383 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blist Digital Multimeter Cat Iii
469,81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist digital multimeter cat iii
473,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY
501 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN293,11 kr293,11 krKøb
2Greenline329 kr329 krKøb
3WATTOO.DK383 kr383 krKøb
4Billigelogvvs.dk469,81 kr469,81 krKøb
5MaintainIt473,75 kr473,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK501 kr540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY i 170 dage. Laveste pris i perioden er 258,78 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 293,11 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Digital Multimeter Cat III 300V- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026293,11 kr5,89 kr (2%)
23. maj 2026299 kr5,89 kr (2%)
9. maj 2026293,11 kr3,82 kr (1%)
7. maj 2026289,29 kr9,71 kr (3%)
6. maj 2026299 kr9,71 kr (3%)
23. apr. 2026289,29 kr3,71 kr (1%)
22. apr. 2026293 kr3,71 kr (1%)
19. apr. 2026289,29 kr3,71 kr (1%)
18. apr. 2026293 kr3,71 kr (1%)
15. apr. 2026289,29 kr3,71 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret