Gå til hovedindhold

EL-Grossisten SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY

EL-GrossistenElektronikEAN: 3606481275745
Pris fra 240,81 krtil 360 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 119,19 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 211 kr 12. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240.81 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST ANALOG MULTIMETER CAT III
240,81 kr
Til butik
BLIST ANALOG MULTIMETER CAT III billede

Produktinformation

Traditionelt analogt multimeter til måling af spænding, strøm modstand og kontinuitet - indbygget stativ, hurtig måling og effektiv reference

Produktspecifikationer

EAN: 3606481275745
Varenr.: 15844923474255
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman analogt multimeter
249 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman analogt multimeter billede

Produktinformation

Simpelt, anvendeligt og prisvenligt analogt multimeter fra Schneider Electrics Thorsman serie.Nogle gange kan vi godt nøjes med det simple. Det analoge multimeter er lavet i ensrettertypen med en permanent magnetspole indeni. Den kan måle følgende: - DC o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Måleinstrumenter
EAN: 3606481275745
Varenr.: 8498275740
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN240,81 kr240,81 krKøb
2Greenline249 kr249 krKøb
3CS MEGASTORE DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY i 170 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 240,81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 240,81 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Analogue Multimeter Cat III- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026240,81 kr1,81 kr (1%)
12. maj 2026239 kr1,81 kr (1%)
11. maj 2026240,81 kr1,81 kr (1%)
9. maj 2026239 kr14,9 kr (7%)
7. maj 2026224,1 kr14,9 kr (6%)
6. maj 2026239 kr14,9 kr (7%)
3. maj 2026224,1 kr4,1 kr (2%)
24. apr. 2026220 kr4,1 kr (2%)
23. apr. 2026224,1 kr4,1 kr (2%)
28. mar. 2026220 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret