Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606481275738
Pris fra 106,59 krtil 168,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62,16 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 100 kr 24. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.59 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST DIGITAL MULTIMETER POCKET CAT III
106,59 kr
Til butik
BLIST DIGITAL MULTIMETER POCKET CAT III billede

Produktinformation

kompakt digitalt multimeter i lommeformat Designet til at måle spænding, strøm, modstand og kontinuitet.

Produktspecifikationer

EAN: 3606481275738
Varenr.: 15844921672015
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman, kompakt digitalt multimeter
109 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman, kompakt digitalt multimeter billede

Produktinformation

Smart lille digitalt multimeter fra Schneider Electric's Thorsman serie. Det har et digitalt LCD display, der sørger for en god aflæsning af de gense målinger. Dette multimeter giver mulighed for at foretage følgende målinger.- Indikation af polaritet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Måleinstrumenter
EAN: 3606481275738
Varenr.: 8498275737
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Thorsman kompakt digitalt multimeter
139 kr
Til butik
Schneider Electric Thorsman kompakt digitalt multimeter billede

Produktinformation

Lige ned i lommen... Mere kompakt bliver det ikke. Smart lille digitalt multimeter fra Schneider Electric's Thorsman serie. Med en størrelse på 75×120×18mm er det lige til at have i lommen.Selv hvis du ikke har så store lommer eller de er fyldt med a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Måleinstrumenter
EAN: 3606481275738
Varenr.: 8498275737
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thorsman digitalt multimeter, kompakt, Cat. III
144 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY
148 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blist Digital Multimeter Pocket Cat Iii
163,61 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist digital multimeter pocket cat iii
168,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN106,59 kr106,59 krKøb
2LavprisEl109 kr109 krKøb
3Greenline139 kr139 krKøb
4WATTOO.DK144 kr144 krKøb
5CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
6Billigelogvvs.dk163,61 kr163,61 krKøb
7MaintainIt168,75 kr168,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY i 179 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 106,59 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Thorsman Compact Digital Multimeter Cat III- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026106,59 kr2,41 kr (2%)
23. maj 2026109 kr2,41 kr (2%)
9. maj 2026106,59 kr2,26 kr (2%)
7. maj 2026104,33 kr4,67 kr (4%)
6. maj 2026109 kr4,67 kr (4%)
26. apr. 2026104,33 kr4,33 kr (4%)
24. apr. 2026100 kr4,33 kr (4%)
23. apr. 2026104,33 kr4,33 kr (4%)
12. mar. 2026100 kr4,33 kr (4%)
11. mar. 2026104,33 kr4,33 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret