Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606480475771
Pris fra 20 krtil 45 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 14. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid på 7-10 mm
20 kr
Til butik
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid på 7-10 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra Schneider Electric til runde kabler Skrueclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø7-10 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 7-10 mm
EAN: 3606480475771
Varenr.: 9139152590
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid, 7-10 mm
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY
32,53 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blist Skrueclips Tcs-C3 7-10 Hvid 10 Stk
33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk i hvid på 7-10 mm
33 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist skrueclips tcs-c3 7-10 hvid 10 stk
33,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid, 7-10 mm
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST SKRUECLIPS TCS-C3 7-10 HVID 10 STK
36,83 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsmans skrueclips TCS-C3 7-10 rund, hvid, 10 stk.
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl20 kr20 krKøb
2BilligVVS DK30 kr30 krKøb
3CS MEGASTORE DK32,53 kr71,53 krKøb
4Billigelogvvs.dk33 kr33 krKøb
5LavprisVVS33 kr33 krKøb
6MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
7Greenline35 kr35 krKøb
8EL-GROSSISTEN36,83 kr36,83 krKøb
9Elvvs.dk45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY i 171 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 7-10 hvid - 10 stk- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202620 kr10 kr (33%)
11. maj 202630 kr10 kr (50%)
18. apr. 202620 kr1,88 kr (9%)
17. apr. 202621,88 kr1,88 kr (9%)
7. apr. 202620 kr1 kr (5%)
14. mar. 202619 kr2,25 kr (11%)
11. mar. 202621,25 kr
10. mar. 202621,88 kr
8. mar. 202621,25 kr1,66 kr (8%)
19. feb. 202619,59 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret