Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606480475740
Pris fra 23 krtil 79 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid på 10-14 mm
23 kr
Til butik
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid på 10-14 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra Schneider Electric til runde kabler Skrueclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø10-14 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 10-14 mm
EAN: 3606480475740
Varenr.: 9139152574
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk i hvid på 10-14 mm
23 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blist Skrueclips Tcs-C3 10-14 Hvid 10 St
37,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist skrueclips tcs-c3 10-14 hvid 10 st
38,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY
42 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST SKRUECLIPS TCS-C3 10-14 HVID 10 ST
42,1 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid, 10-14 mm
43 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsmans skrueclips TCS-C3 10-14 rund, hvid, 10 stk.
48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid, 10-14 mm
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl23 kr23 krKøb
2LavprisVVS23 kr23 krKøb
3Billigelogvvs.dk37,74 kr37,74 krKøb
4MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
6EL-GROSSISTEN42,1 kr42,1 krKøb
7Greenline43 kr43 krKøb
8Elvvs.dk48 kr48 krKøb
9BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY i 171 dage. Laveste pris i perioden er 21,56 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 37,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 10-14 hvid - 10 stk- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202623 kr14,39 kr (38%)
11. maj 202637,39 kr14,39 kr (63%)
18. apr. 202623 kr1,85 kr (7%)
17. apr. 202624,85 kr1,85 kr (8%)
7. apr. 202623 kr1 kr (5%)
2. mar. 202622 kr
1. mar. 202622,27 kr
27. feb. 202622 kr
19. feb. 202622,27 kr
18. feb. 202622,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret