Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY

Schneider ElectricElektronikEAN: 3606480475788
Pris fra 21 krtil 69 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 5. mar.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid på 8-12 mm
21 kr
Til butik
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid på 8-12 mm billede

Produktinformation

Kabelclips fra Schneider Electric til runde kabler Skrueclips til hurtig og stabil fastgøring af runde kabler på Ø8-12 mm i indendørs installationer. Fæstnes i materialer såsom træværk og spånplader.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 8-12 mm
EAN: 3606480475788
Varenr.: 9139152655
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk i hvid på 8-12 mm
25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blist Skrueclips Tcs-C3 8-12 Hvid 10 Stk
34,98 kr
Til butik
Blist Skrueclips Tcs-C3 8-12 Hvid 10 Stk billede

Produktinformation

Til nem installation af runde kabler Kan monteres, uden bor, i træ, dobbelte gipsplader med mere. Kan bruges i hårde materialer med eller uden bor/plug. Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY Søgetermer: 9139152655 - IMT37462 - 9139152655 -...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hardware Tape
EAN: 3606480475788
Varenr.: 9277134340433
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist skrueclips tcs-c3 8-12 hvid 10 stk
36,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLIST SKRUECLIPS TCS-C3 8-12 HVID 10 STK
39,03 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid, 8-12 mm
40 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thorsmans skrueclips TCS-C3 8-12 rund, hvid, 10 stk.
47 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider TCS-C3 skrueclips 10 stk, hvid, 8-12 mm
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl21 kr21 krKøb
2LavprisVVS25 kr25 krKøb
3Billigelogvvs.dk34,98 kr34,98 krKøb
4MaintainIt36,25 kr36,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
6EL-GROSSISTEN39,03 kr39,03 krKøb
7Greenline40 kr40 krKøb
8Elvvs.dk47 kr47 krKøb
9BilligVVS DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY i 171 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 34,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Skrueclips TCS-C3 8-12 hvid - 10 stk- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202621 kr13,98 kr (40%)
11. maj 202634,98 kr13,98 kr (67%)
18. apr. 202621 kr1,93 kr (8%)
17. apr. 202622,93 kr1,93 kr (9%)
7. apr. 202621 kr1 kr (5%)
5. mar. 202620 kr
20. feb. 202620,54 kr
18. feb. 202621,25 kr
17. feb. 202621,31 kr
10. feb. 202621,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret