Gå til hovedindhold

IMI Hydronic TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind

IMI HydronicEludstyrEAN: 4024052337156
Pris fra 484 krtil 713,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 229,75 kr (32% besparelse)

Sammenlign priser på TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, fjernføler, hvid
484 kr
Til butik
IMI TA termostat, fjernføler, hvid billede

Produktinformation

TA termostat 40-70°C med 2 meter kapillarrør og fjernføler

Produktspecifikationer

Kategori: Varmesystemer
Farve: white
EAN: 4024052337156
Varenr.: 403414112
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA termostat 2M TRV 300 40-70°C
504 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind
529 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ta Følerelement 40-70 Gr - M/fjernf. T/dykrør 2,0 M
564 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, fjernføler, hvid
575 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70°
713,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS484 kr484 krKøb
2Proshop DK504 kr543 krKøb
3Elvvs.dk529 kr529 krKøb
4CS MEGASTORE DK564 kr603 krKøb
5BilligVVS DK575 kr575 krKøb
6vvsfittings.dk713,75 kr713,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind

PriceData har fulgt prisen på TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind i 182 dage. Laveste pris i perioden er 417 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026484 kr1 kr (0%)
11. jan. 2026483 kr4 kr (1%)
7. jan. 2026479 kr62 kr (15%)
31. dec. 2025417 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret