Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052337156
Pris fra 484 krtil 713,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 229,75 kr (32% besparelse)

Sammenlign priser på TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA termostat 2M TRV 300 40-70°C
484 kr
Til butik
IMI Hydronic TA termostat 2M TRV 300 40-70°C billede

Produktinformation

Disse termostater monteres på radiatorventiler og er pålidelige, nøjagtige og holdbare. Højere lukkekraft, lavere vedligeholdelsesomkostninger og problemfri funktion. M30 gevind.

Produktspecifikationer

Mærke: IMI Hydronic
Kategori: Radiatorer og ventiler
Artikel nr.: 50364202
EAN: 4024052337156
Varenr.: 2898610
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, fjernføler, hvid
484 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, fjernføler, hvid
519 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind
529 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ta Følerelement 40-70 Gr - M/fjernf. T/dykrør 2,0 M
564 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, fjernføler, hvid
575 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TA termostat 40-70° 2 meter
629,9 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70°
713,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK484 kr523 krKøb
2LavprisVVS484 kr484 krKøb
3CompletVVS519 kr519 krKøb
4Elvvs.dk529 kr529 krKøb
5CS MEGASTORE DK564 kr603 krKøb
6BilligVVS DK575 kr575 krKøb
7EL-GROSSISTEN629,9 kr629,9 krKøb
8vvsfittings.dk713,75 kr713,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind

PriceData har fulgt prisen på TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind i 183 dage. Laveste pris i perioden er 417 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for TA følerelement med fjernføler til dykrør, 2 m, 40-70 °, M30 gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 2026484 kr1 kr (0%)
11. jan. 2026483 kr4 kr (1%)
7. jan. 2026479 kr62 kr (15%)
31. dec. 2025417 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret