Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052334155
Pris fra 272 krtil 405 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA M30 følerelement med fjernføler, M30 ventiltilslutning, hvid
272 kr
Til butik
IMI TA M30 følerelement med fjernføler, M30 ventiltilslutning, hvid billede

Produktinformation

IMI TA følerelement M30 med fjernføler 2,0 meter TA type TRV 300 : Standardtermostat med løs føler, med 2 meter kapillarrør, instillingsområde 6-27°C, med hvidt håndhjul og automatisk frostsikring. Anvendes til ventilhuse på fremløbs ventiler. Fjernfølere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varmesystemer
Farve: white
EAN: 4024052334155
Varenr.: 403412402
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic TA termostat 2M TRV 300
273 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
TA TERMOSTAT TRV 300 2 MTR.
274 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5
276 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA M30 følerelement med fjernføler, M30 ventiltilslutning, hvid
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA M30 følerelement med fjernføler, M30 ventiltilslutning, hvid
355 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TA termostat TRV 300 2 meter (løs føler)
355,78 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør
405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS272 kr272 krKøb
2Proshop DK273 kr312 krKøb
3WATTOO.DK274 kr274 krKøb
4Elvvs.dk276 kr276 krKøb
5CompletVVS289 kr289 krKøb
6BilligVVS DK355 kr355 krKøb
7EL-GROSSISTEN355,78 kr355,78 krKøb
8vvsfittings.dk405 kr405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5

PriceData har fulgt prisen på TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 273 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for TA TRV 300 termostat med fjernføler. 6.27gr. 2,0 mtr. Kapillarrør, M30x1,5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026272 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026273 kr32 kr (13%)
20. jan. 2026241 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret