Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052988815
Pris fra 209 krtil 265 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TRV Halo radiatortermostat, hvid
209 kr
Til butik
IMI TRV Halo radiatortermostat, hvid billede

Produktinformation

Termostatelementet Talo anvendes til temperaturregulering i individuelle rum f.eks. ved anvendelse af varmeelementer, konvektorer og radiatorer. Halos følerelement kombinerer høj reguleringsnøjagtighed med et slankt, cylinderformet design. overfladen på f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varme
Farve: white
EAN: 4024052988815
Varenr.: 403410000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid
222 kr
Til butik
TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid billede

Produktinformation

Termostatelementet Halo anvendes til temperaturregulering i individuelle rum f.eks. ved anvendelse af varmeelementer, konvektorer og radiatorer.Halos følerelement kombinerer høj reguleringsnøjagtighed med et slankt, cylinderformet design.Overfladen på føl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Radiatortermostater
EAN: 4024052988815
Varenr.: 2347590
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Termostat trv Halo 6-28c hvid
232 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TRV Halo radiatortermostat, hvid
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS209 kr209 krKøb
2Elvvs.dk222 kr222 krKøb
3WATTOO.DK232 kr232 krKøb
4BilligVVS DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid

PriceData har fulgt prisen på TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 223 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for TA TRV HALO termostat M30. 6-28 °C. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026209 kr13 kr (6%)
26. maj 2026222 kr13 kr (6%)
17. maj 2026209 kr13 kr (6%)
16. maj 2026222 kr13 kr (6%)
10. maj 2026209 kr14 kr (6%)
9. maj 2026223 kr14 kr (7%)
18. mar. 2026209 kr13 kr (6%)
17. mar. 2026222 kr13 kr (6%)
27. feb. 2026209 kr4 kr (2%)
24. feb. 2026205 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret