Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader

IMI HydronicsEludstyrEAN: 7318792601606
Pris fra 503 krtil 646,58 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 143,58 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 503 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, 2 meter kapillarrør, hvid
503 kr
Til butik
IMI TA termostat, 2 meter kapillarrør, hvid billede

Produktinformation

TA type TRV 300 : Termostat med dykrørsføler, med 2 meter kapillarrør, vandtemperatur 20-50°C, med hvidt håndhjul og automatisk frostsikring. Anvendes til ventilhuse.

Produktspecifikationer

Kategori: Varmesystemer
Farve: white
EAN: 7318792601606
Varenr.: 403414102
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader
503,54 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, 2 meter kapillarrør, hvid
529 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA termostat, 2 meter kapillarrør, hvid
555 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TA termostat 20-50° 2 meter
594,18 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ta trv 300 termostat dykrør 20-50gr m30
645 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ta Termostat T/Dykrør 20-50 Gr
646,58 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS503 kr503 krKøb
2CS MEGASTORE DK503,54 kr542,54 krKøb
3CompletVVS529 kr529 krKøb
4BilligVVS DK555 kr555 krKøb
5EL-GROSSISTEN594,18 kr594,18 krKøb
6MaintainIt645 kr645 krKøb
7Billigelogvvs.dk646,58 kr646,58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader

PriceData har fulgt prisen på TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader i 183 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 487 kr.

Den nuværende pris på 503 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for TA TRV300 væskefyldt termostat/følerelement 6-28 grader til M30 radiatorventiler - med fjernføler til dykrør 20-50 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026503 kr
23. apr. 2026503,54 kr24,05 kr (5%)
26. jan. 2026527,59 kr8,41 kr (2%)
22. jan. 2026536 kr3 kr (1%)
21. jan. 2026539 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026536 kr57 kr (12%)
12. jan. 2026479 kr
7. jan. 2026478,58 kr39,58 kr (9%)
4. jan. 2026439 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret