Gå til hovedindhold

TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg

TAEludstyrEAN: 5902276835353
Pris fra 964 krtil 1.179 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 939 kr 22. maj

Sammenlign priser på TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 964 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA SD strengregulering DN15- 1/2" muffe 1/2" aftap
964 kr
Til butik
TA SD strengregulering DN15- 1/2" muffe 1/2" aftap billede

Produktinformation

TA STAD strengregulering DN15-12" muffe 12" aftap

Produktspecifikationer

Mærke: TA
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 52851215
EAN: 5902276835353
Varenr.: 2952996
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
989 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strengregventil STAD mf DN15 aft 1/2''
1.042 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2´´ PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg
1.044 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STAD 15 ½" MF/ m ½" AFTAP
1.060,39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg
1.163,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA STAD 1/2" strengereguleringsventil med aftap
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK964 kr1.003 krKøb
2CompletVVS989 kr989 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.042 kr1.042 krKøb
4Elvvs.dk1.044 kr1.044 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.060,39 kr1.060,39 krKøb
6vvsfittings.dk1.163,75 kr1.163,75 krKøb
7BilligVVS DK1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg

PriceData har fulgt prisen på TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg i 181 dage. Laveste pris i perioden er 800 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 964 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 889 kr.

Den nuværende pris på 964 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for TA STAD indreguleringsventil DN15 1/2'' PN25. Med aftap. Kvs 2,56. Til varme og køleanlæg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026964 kr25 kr (3%)
22. maj 2026939 kr15 kr (2%)
7. feb. 2026924 kr24 kr (3%)
5. feb. 2026900 kr45 kr (5%)
6. jan. 2026855 kr11 kr (1%)
2. jan. 2026844 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret