Gå til hovedindhold

Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå

SonyElektronikEAN: 4548736143012
Pris fra 506 krtil 713 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 469 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 506 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-CH720N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
506 kr
Til butik
Sony WH-CH720N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå billede

Produktinformation

Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WHCH720NL.CE7
EAN: 4548736143012
Varenr.: 1000982082
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå
526 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH720N - ANC Headset - Blue
529 kr
Til butik
Sony WH-CH720N - ANC Headset - Blue billede

Produktinformation

Oplev den perfekte kombination af komfort, lydkvalitet og moderne teknologi med Sony WH‑CH720N - trådløse over-ear hovedtelefoner med aktiv støjreduktion. Takket være Sonys avancerede V1-processor og Dual Noise Sensor-teknologi kan du nyde din musik i ro og mag, uanset hvor du befinder dig. Den ultralette konstruktion på kun 192 gram gør dem behagelige at bruge hele dagen - hvad enten du arbejder, rejser eller slapper af. Med op til 35 timers batteritid og hurtig opladning får du musik dagen lang. De indbyggede mikrofoner med Precise Voice Pickup giver desuden krystalklare opkald, selv i støjende omgivelser. Sony's Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) forbedrer lydkvaliteten ved at genskabe detaljer i komprimerede lydfiler - for en mere naturlig og fyldig lyd. Du styrer nemt hovedtelefonerne via knapperne på ørekopperne eller med Sony | Headphones Connect-appen, hvor du også kan tilpasse lyden efter dine præferencer. Du kan endda tilslutte dem til to enheder samtidig og skifte problemfrit mellem f.eks. din computer og telefon. WH‑CH720N kombinerer effektiv støjreduktion, smarte funktioner og Sonys velkendte lydkvalitet - til en pris, der gør dem til et oplagt valg i mellemklassen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHCH720NL.CE7
EAN: 4548736143012
Varenr.: 3153243
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony WH-CH720N trådløse støjreducerende høretelefoner, Over-Ear (blå)
-26%550 kr
Før 746 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH720N med støjreduktion - blå
-7%629 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH720N med støjreduktion - blå
-7%649 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-CH720N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Blå
669 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wh-ch720n Wireless Headphones Stereo Usb-c Blå
-31%686 kr
Før 998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SONY WHCH720NL.CE7
-50%713 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK506 kr506 krKøb
2CS MEGASTORE DK526 kr565 krKøb
3Proshop DK529 kr568 krKøb
4Komplett DK550 kr550 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Vivas DK649 kr718 krKøb
7Ultrashop669 kr669 krKøb
8Dustin DK686 kr772,25 krKøb
9Teknikproffset DK713 kr762 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå

PriceData har fulgt prisen på Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 528 kr.

Den nuværende pris på 506 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Sony WH-CH720N - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026506 kr17 kr (3%)
2. jun. 2026523 kr10 kr (2%)
1. jun. 2026513 kr17 kr (3%)
31. maj 2026496 kr4 kr (1%)
30. maj 2026492 kr7 kr (1%)
29. maj 2026499 kr4 kr (1%)
28. maj 2026495 kr7 kr (1%)
27. maj 2026502 kr11 kr (2%)
26. maj 2026491 kr4 kr (1%)
25. maj 2026495 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret