Gå til hovedindhold

Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk

SonyElektronikEAN: 4548736142374
Pris fra 234 krtil 399 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - Black
234 kr
Til butik
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - Black billede

Produktinformation

Trådløse hovedtelefoner med op til 50 timers batterilevetid, Bluetooth multipoint, DSEE-lydforbedring og indbygget mikrofon til klare håndfri opkald. Nyd behagelig lytning hele dagen med WH-CH520, som har et let design, drejelige ørekopper og justerbar EQ via Sony | Sound Connect appen. DSEE genskaber musikaliteten, der går tabt ved komprimering, for mere autentisk lyd Op til 50 timers afspilning og 3 minutters hurtigopladning giver 1,5 times lytning Bluetooth-forbindelse med multipoint-parring til to enheder Indbygget mikrofon til nemme håndfri opkald og onlinemøder Let, justerbart hovedbånd og bløde ørepuder for komfort hele dagen Pålidelig batterilevetid, klare opkald og personlig lyd giver praktisk og behagelig lytning i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHCH520B.CE7
EAN: 4548736142374
Varenr.: 3153245
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Sort
237 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SONY WHCH520B.CE7
-61%289 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SONY WHCH520B.CE7 billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 trådlösa on-ear-hörlurar är idealiska för dagligt bruk och ger imponerande musik direkt till dina öron. Digital Sound Enhancement Engine återger din musik troget till originalinspelningen medan 360 Reality Audio Certified analyserar ditt öra för att ge en mer uppslukande upplevelse. Njut av din musik i upp till 50 timmar på en enda laddning och dra nytta av de många praktiska funktionerna som dessa hörlurar inkluderar. Fantastiskt ljud, Njut av det orörda ljudet från dessa hörlurar tack vare Digital Sound Enhancement Engine. DSEE återställer komprimerad musik nära originalinspelningen så att du kan njuta av full rikedom och detaljer i dina låtar. 360 Reality Audio-certifierad, Upplev äkta uppslukande ljud tack vare 360 Reality Audio Certified som optimerar ditt ljud med en analys av dina öron. 50 timmars lyssningstid, Lyssna på musik i upp till 50 timmar på en enda laddning. Håll kontakten hela dagen, med 3 timmar för att ladda batteriet helt och en snabbladdningsfunktion. Anpassa ditt soundtrack, Ladda ner den kostnadsfria appen Sony Headphones Connect och anpassa dina inställningar för att skapa det perfekta soundtracket för dina dagliga aktiviteter. Röstassistent, Kontrollera när din buss går, låt dina meddelanden läsas upp för dig eller byt spellista. Tryck bara på öronkåpan för att aktivera Google Assistant eller och få all information du behöver med hörlurarna fortfarande på och din smartphone i fickan. Flerpunktsanslutning, Du kan enkelt växla från en Bluetooth-enhet till en annan så att du kan titta på dina favoritvideor på din surfplatta och ändå ta ett telefonsamtal på din smartphone utan krångel. Mått & vikt, Vikt (g) 147, Höjd (inkl. emballage) 40,0 mm, Bredd (inkl. emballage) 17,5 cm, Djup (inkl. emballage) 19,5 cm, Vikt (inkl. emballage) 310,0 g, Hörlurar, Typ av hörlurar On-ear, Mikrofon Ja, Kompatibel med (plattform), Android, Anslutning Bluetooth, Anslutning (kabel eller trådlös) Trådlös, Färg Svart.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 4548736142374
Varenr.: C20703
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH520 - sort
-6%289 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk
301 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-CH520 - sort
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony Wh-ch520 - Trådløse Hovedtelefoner - Sort
329,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Sort
339 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Stereo Usb-c Sort
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK234 kr273 krKøb
2CompuMail DK237 kr237 krKøb
3Teknikproffset DK289 kr338 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Geekd301 kr301 krKøb
6Vivas DK309 kr378 krKøb
7Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
8Ultrashop339 kr339 krKøb
9Dustin DK399 kr485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026234 kr3 kr (1%)
23. maj 2026237 kr3 kr (1%)
22. maj 2026234 kr3 kr (1%)
14. maj 2026237 kr12 kr (5%)
12. maj 2026225 kr9 kr (4%)
22. apr. 2026234 kr11 kr (5%)
20. apr. 2026223 kr14 kr (6%)
14. apr. 2026237 kr14 kr (6%)
10. apr. 2026223 kr11 kr (5%)
24. feb. 2026234 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret