Gå til hovedindhold

Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk

SonyElektronikEAN: 4548736142817
Pris fra 227 krtil 399 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid
227 kr
Til butik
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 - Hovedtelefoner med mik. - på øret - Bluetooth - trådløs - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WHCH520W.CE7
EAN: 4548736142817
Varenr.: 1001062809
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - White
231 kr
Til butik
Sony WH-CH520 - Wireless Headphones - White billede

Produktinformation

Trådløse hovedtelefoner med op til 50 timers batterilevetid, Bluetooth multipoint, DSEE-lydforbedring og indbygget mikrofon til klare håndfri opkald. Nyd behagelig lytning hele dagen med WH-CH520, som har et let design, drejelige ørekopper og justerbar EQ via Sony | Sound Connect appen. DSEE genskaber musikaliteten, der går tabt ved komprimering, for mere autentisk lyd Op til 50 timers afspilning og 3 minutters hurtigopladning giver 1,5 times lytning Bluetooth-forbindelse med multipoint-parring til to enheder Indbygget mikrofon til nemme håndfri opkald og onlinemøder Let, justerbart hovedbånd og bløde ørepuder for komfort hele dagen Pålidelig batterilevetid, klare opkald og personlig lyd giver praktisk og behagelig lytning i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: WHCH520W.CE7
EAN: 4548736142817
Varenr.: 3153247
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SONY WHCH520W.CE7
-66%253 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SONY WHCH520W.CE7 billede

Produktinformation

Sony WH-CH520 trådlösa on-ear-hörlurar är idealiska för dagligt bruk och ger imponerande musik direkt till dina öron. Digital Sound Enhancement Engine återger din musik troget till originalinspelningen medan 360 Reality Audio Certified analyserar ditt öra för att ge en mer uppslukande upplevelse. Njut av din musik i upp till 50 timmar på en enda laddning och dra nytta av de många praktiska funktionerna som dessa hörlurar inkluderar. Fantastiskt ljud, Njut av det orörda ljudet från dessa hörlurar tack vare Digital Sound Enhancement Engine. DSEE återställer komprimerad musik nära originalinspelningen så att du kan njuta av full rikedom och detaljer i dina låtar. 360 Reality Audio-certifierad, Upplev äkta uppslukande ljud tack vare 360 Reality Audio Certified som optimerar ditt ljud med en analys av dina öron. 50 timmars lyssningstid, Lyssna på musik i upp till 50 timmar på en enda laddning. Håll kontakten hela dagen, med 3 timmar för att ladda batteriet helt och en snabbladdningsfunktion. Anpassa ditt soundtrack, Ladda ner den kostnadsfria appen Sony Headphones Connect och anpassa dina inställningar för att skapa det perfekta soundtracket för dina dagliga aktiviteter. Röstassistent, Kontrollera när din buss går, låt dina meddelanden läsas upp för dig eller byt spellista. Tryck bara på öronkåpan för att aktivera Google Assistant eller och få all information du behöver med hörlurarna fortfarande på och din smartphone i fickan. Flerpunktsanslutning, Du kan enkelt växla från en Bluetooth-enhet till en annan så att du kan titta på dina favoritvideor på din surfplatta och ändå ta ett telefonsamtal på din smartphone utan krångel. Mått & vikt, Vikt (g) 147, Höjd (inkl. emballage) 40,0 mm, Bredd (inkl. emballage) 17,5 cm, Djup (inkl. emballage) 19,5 cm, Vikt (inkl. emballage) 310,0 g, Hörlurar, Typ av hörlurar On-ear, Mikrofon Ja, Kompatibel med (plattform), Android, Anslutning Bluetooth, Anslutning (kabel eller trådlös) Trådlös, Färg Vit.

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 4548736142817
Varenr.: C20706
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - hvid
-22%269 kr
Før 344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Sony WH-CH520 - hvid
-21%289 kr
Før 364 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk
298 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-CH520 Trådløs Hovedtelefoner Hvid
319 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony WH-CH520 trådløse høretelefoner, On-Ear (hvid)
349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Wh-ch520 Wireless Headphones Stereo Usb-c Hvid
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK227 kr227 krKøb
2Proshop DK231 kr270 krKøb
3Teknikproffset DK253 kr302 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Vivas DK289 kr358 krKøb
6Geekd298 kr298 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb
8Komplett DK349 kr349 krKøb
9Dustin DK399 kr485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk i 186 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Sony - WH-CH520 Trådløse On-Ear Høretelefoner Headset - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026227 kr2 kr (1%)
24. maj 2026225 kr6 kr (3%)
19. maj 2026219 kr5 kr (2%)
18. maj 2026224 kr5 kr (2%)
16. maj 2026219 kr5 kr (2%)
15. maj 2026224 kr5 kr (2%)
14. maj 2026219 kr6 kr (3%)
13. maj 2026225 kr2 kr (1%)
12. maj 2026223 kr1 kr (0%)
1. maj 2026222 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret