Gå til hovedindhold

Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION

SonyElektronikEAN: 4548736171374
Pris fra 1.591 krtil 2.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 608 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.584 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1591 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort
1.591 kr
Til butik
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort billede

Produktinformation

Sony WH-1000XM5SA - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - NFC - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WH1000XM5SAB.CE7
EAN: 4548736171374
Varenr.: 1003754523
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION
1.621 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-1000XM5SA - sort
-21%1.899 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony WH-1000XM5 Hovedtelefoner Sort
1.909 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-1000XM5SA - sort
-21%1.919 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort
1.969 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM5SA - Sort - Soft Carry Bag Edition
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.591 kr1.591 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.621 kr1.621 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Teknikproffset DK1.909 kr1.968 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb
7Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION

PriceData har fulgt prisen på Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.574 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.703 kr.

Den nuværende pris på 1.591 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.591 kr8 kr (1%)
2. jun. 20261.599 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.600 kr8 kr (0%)
27. maj 20261.608 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.600 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.598 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.606 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.598 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.606 kr13 kr (1%)
18. maj 20261.619 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret