Gå til hovedindhold

Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION

SonyElektronikEAN: 4548736171374
Pris fra 1.600 krtil 2.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 599 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.584 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1600 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort
1.600 kr
Til butik
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort billede

Produktinformation

Sony WH-1000XM5SA - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - NFC - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WH1000XM5SAB.CE7
EAN: 4548736171374
Varenr.: 1003754523
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION
1.608 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort
1.969 kr
Til butik
Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner sort billede

Produktinformation

Sony WH-1000XM5SA Trådløse Hovedtelefoner - Sort Oplev den ultimative lydkvalitet med Sony WH-1000XM5SA trådløse hovedtelefoner i elegant sort design. Disse avancerede hovedtelefoner er udstyret med den nyeste støjreduktionsteknologi, der gør det muligt a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: skal sorteres
EAN: 4548736171374
Varenr.: 114907
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sony WH-1000XM5 trådløse høretelefoner - sort
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony WH-1000XM5 trådløse høretelefoner - sort
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM5SA - Sort - Soft Carry Bag Edition
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.600 kr1.600 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.608 kr1.608 krKøb
3Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb
4Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
5Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb
6Proshop DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION

PriceData har fulgt prisen på Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION i 187 dage. Laveste pris i perioden er 1.574 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.912 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.709 kr.

Den nuværende pris på 1.600 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Sony WH-1000XM5 - Hovedtelefoner med mik. - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - sort - SOFTCASE EDITION de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.600 kr8 kr (0%)
27. maj 20261.608 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.600 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.598 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.606 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.598 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.606 kr13 kr (1%)
18. maj 20261.619 kr21 kr (1%)
16. maj 20261.598 kr8 kr (0%)
15. maj 20261.606 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret