Gå til hovedindhold

Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort

SonyElektronikEAN: 4548736162617
Pris fra 2.968 krtil 4.419,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.451,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.790 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2968 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort
2.968 kr
Til butik
Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: WH1000XM6B.CE7
EAN: 4548736162617
Varenr.: 24516770
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-1000XM6 Kabel & trådløs Hovedtelefoner Sort
3.034 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM6 Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort)
3.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony WH-1000XM6 - Black
3.449 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sony WH-1000XM6 - Støjreducerende trådløse hovedtelefoner
3.450 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-1000XM6 Kabel & trådløs Hovedtelefoner Sort
3.569 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Sony WH-1000XM6 med støjreduktion - sort
-5%3.899 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Sony WH-1000XM6 med støjreduktion - sort
-5%3.919 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony - Wh-1000xm6 - Trådløse Anc Høretelefoner - Sort
4.419,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.968 kr2.968 krKøb
2CompuMail DK3.034 kr3.034 krKøb
3Komplett DK3.299 kr3.299 krKøb
4Proshop DK3.449 kr3.449 krKøb
5Teknikproffset DK3.450 kr3.509 krKøb
6Ultrashop3.569 kr3.569 krKøb
7Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
8Vivas DK3.919 kr3.998 krKøb
9Gucca.dk4.419,95 kr4.419,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort

PriceData har fulgt prisen på Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.790 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 3.392 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.200 kr.

Den nuværende pris på 2.968 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Sony WH-1000XM6 - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.968 kr66 kr (2%)
22. maj 20263.034 kr3 kr (0%)
20. maj 20263.031 kr3 kr (0%)
19. maj 20263.034 kr3 kr (0%)
18. maj 20263.031 kr2 kr (0%)
17. maj 20263.033 kr2 kr (0%)
16. maj 20263.031 kr2 kr (0%)
14. maj 20263.029 kr5 kr (0%)
13. maj 20263.034 kr3 kr (0%)
12. maj 20263.031 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret