Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721288722461
Pris fra 609 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 50 x 32,5 x 24 cm Massivt fyrretræ
-25%609 kr
Før 808 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 50 x 32,5 x 24 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord udtrykker et tidløst design, der passer til enhver klassisk soveværelsesstemning. Sømløst fremstillet af massivt fyrretræ fremhæver den teksturerede finish en perfekt blanding af holdbarhed og elegance. Et kompakt møbel designet med funktionalitet i tankerne bringer dette sengebord både praktisk anvendelighed og æstetisk charme til dit personlige rum, og fungerer som den ideelle løsning til dine natlige nødvendigheder. Den sofistikerede stil passer problemfrit ind i forskellige soveværelsesindretninger, hvilket tilbyder både stil og nytte til dine aftenrutiner. Massivt fyrretræ: Hovedrammen, overfladen og skufferne på dette sengebord er helt fremstillet af massivt fyrretræ. Denne førsteklasses udvælgelse sikrer stabilitet, holdbarhed og en naturlig skønhed, der kun styrkes over tid. Træets naturlige åre fremhæver dets teksturerede udseende og skaber et elegant, æstetisk tiltalende stykke, der komplementerer et væld af soveværelsesinteriører.Traditionelt design: Designet med klassiske træk, har dette bord en understated elegance, der løfter enhver soveværelsesindretning. Dets harmoniske rektangulære form og charmerende detaljer tiltaler dem, der værdsætter traditionelle æstetiske i deres hjem, og lover en tidløs appel, der aldrig går af mode.Praktisk opbevaring: Optimer dit rum med et funktionelt design, der inkluderer en rummelig skuffe og en hylde. Disse opbevaringskomponenter giver masser af plads til at organisere personlige genstande og holder dine nattetilbehør, såsom lamper, ure eller bøger, nemt tilgængelige og forbedrer dermed din aftenrutine.Nem vedligeholdelse: Plej dette bord nemt med enkle plejeinstruktioner. Regelmæssig aftørring med en fugtig klud vil opretholde dets fejlfri udseende og sikre fortsat skønhed og funktionalitet. Oplev luksussen i nem pleje uden at gå på kompromis med stilen.Pålidelig samling: Saml nemt dette stykke med en s...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 9.4g
EAN: 8721288722461
Varenr.: 1715409
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 50 x 32,5 x 24 cm Massivt fyrretræ
-24%630 kr
Før 828 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 50 x 32,5 x 24 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord udtrykker et tidløst design, der passer til enhver klassisk soveværelsesstemning. Sømløst fremstillet af massivt fyrretræ fremhæver den teksturerede finish en perfekt blanding af holdbarhed og elegance. Et kompakt møbel designet med funktionalitet i tankerne bringer dette sengebord både praktisk anvendelighed og æstetisk charme til dit personlige rum, og fungerer som den ideelle løsning til dine natlige nødvendigheder. Den sofistikerede stil passer problemfrit ind i forskellige soveværelsesindretninger, hvilket tilbyder både stil og nytte til dine aftenrutiner. Massivt fyrretræ: Hovedrammen, overfladen og skufferne på dette sengebord er helt fremstillet af massivt fyrretræ. Denne førsteklasses udvælgelse sikrer stabilitet, holdbarhed og en naturlig skønhed, der kun styrkes over tid. Træets naturlige åre fremhæver dets teksturerede udseende og skaber et elegant, æstetisk tiltalende stykke, der komplementerer et væld af soveværelsesinteriører.Traditionelt design: Designet med klassiske træk, har dette bord en understated elegance, der løfter enhver soveværelsesindretning. Dets harmoniske rektangulære form og charmerende detaljer tiltaler dem, der værdsætter traditionelle æstetiske i deres hjem, og lover en tidløs appel, der aldrig går af mode.Praktisk opbevaring: Optimer dit rum med et funktionelt design, der inkluderer en rummelig skuffe og en hylde. Disse opbevaringskomponenter giver masser af plads til at organisere personlige genstande og holder dine nattetilbehør, såsom lamper, ure eller bøger, nemt tilgængelige og forbedrer dermed din aftenrutine.Nem vedligeholdelse: Plej dette bord nemt med enkle plejeinstruktioner. Regelmæssig aftørring med en fugtig klud vil opretholde dets fejlfri udseende og sikre fortsat skønhed og funktionalitet. Oplev luksussen i nem pleje uden at gå på kompromis med stilen.Pålidelig samling: Saml nemt dette stykke med en skruetrækker. Selvom bordet kræver, at to personer samler det, er processen ligetil, hvilket sikrer, at du hurtigt kan nyde dets nytte og skønhed i dit soveværelse. Begynd at nyde alsidigheden og stilen af din nye sengebordpartner. Farve: GyldenbrunMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 50 x 32.5 x 24 CM (L x B x H)Med skuffeMed hyldeOpbevaringMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 50 x 32.5 x 24 cm
Vægt: 9.4g
EAN: 8721288722461
Varenr.: 1715409
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 50 x 32,5 x 24 cm Massivt fyrretræ
-24%630 kr
Før 828 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 50 x 32,5 x 24 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 50 x 32.5 x 24 cm
Vægt: 9.4g
EAN: 8721288722461
Varenr.: 1715409
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK630 kr699 krKøb
3Vivas DK630 kr699 krKøb
4BoligRetning1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 605 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 50 X 32,5 X 24 Cm Massivt Fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026609 kr40 kr (6%)
5. maj 2026649 kr10 kr (2%)
4. feb. 2026639 kr50 kr (8%)
3. feb. 2026589 kr20 kr (4%)
2. feb. 2026569 kr70 kr (11%)
1. feb. 2026639 kr70 kr (12%)
31. jan. 2026569 kr70 kr (11%)
29. jan. 2026639 kr70 kr (12%)
28. jan. 2026569 kr31 kr (5%)
22. jan. 2026600 kr31 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret