Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721288722645
Pris fra 609 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 42 x 32,5 x 40 cm Massivt fyrretræ
-26%609 kr
Før 823 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 42 x 32,5 x 40 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord fungerer som en elegant tilføjelse til ethvert soveværelse, som både giver funktionalitet og et tidløst design. Det har et klassisk look med sin rige tekstur og solide ramme, hvilket tilføjer varme og opbevaring til enhver soveværelsesindretning. Dette møbel er perfekt til at holde en lampe, alarmur eller personlige genstande, så du har alt, hvad du behøver, inden for rækkevidde om natten. Dets størrelse gør det til et fremragende valg til mindre rum uden at gå på kompromis med stil eller funktion. Solid fyrretræskonstruktion Dette sengebord er lavet af massivt fyrretræ, hvilket giver en robust og stabil struktur, der sikrer holdbarhed og langvarig brug. Den teksturerede overflade tilføjer en rustik charme, der gør det til et iøjnefaldende stykke i både traditionelle og moderne indretninger. Den naturlige styrke af fyrretræ sikrer, at det holder til daglig brug, mens det bevarer sit elegante udseende.Ubehandlet bagside Designet med en ubehandlet, ikke-præsentabel bagside er dette sengebord ment til at blive placeret mod en væg eller en seng, så man kan optimere pladsen uden at gå på kompromis med æstetikken fra forsiden og siderne. Denne designbeslutning forbedrer dens traditionelle stil, mens nytten og udseendet holdes i tankerne.Vægmonteret og pladsbesparende Sengebordet er ideelt til fast vægmontering, hvilket giver dig mulighed for at skabe et strømlinet look i dit soveværelse. Denne funktion sparer gulvplads, hvilket gør det velegnet til kompakte boligområder eller muliggør mere åbne indretninger. Det blander praktikalitet med æstetisk appel, hvilket forbedrer den samlede funktionalitet i rummet.Uundgåeligt sengebordsaddition Designet til indendørs brug fungerer dette stykke som en praktisk og stilfuld tilføjelse til ethvert soveværelse. Det passer problemfrit til forskellige æstetiske præferencer, hvilket understøtter aktiviteter som læsning, personlig organiser...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 9.6g
EAN: 8721288722645
Varenr.: 1715427
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 42 x 32,5 x 40 cm Massivt fyrretræ
-25%629 kr
Før 843 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 42 x 32,5 x 40 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord fungerer som en elegant tilføjelse til ethvert soveværelse, som både giver funktionalitet og et tidløst design. Det har et klassisk look med sin rige tekstur og solide ramme, hvilket tilføjer varme og opbevaring til enhver soveværelsesindretning. Dette møbel er perfekt til at holde en lampe, alarmur eller personlige genstande, så du har alt, hvad du behøver, inden for rækkevidde om natten. Dets størrelse gør det til et fremragende valg til mindre rum uden at gå på kompromis med stil eller funktion. Solid fyrretræskonstruktion Dette sengebord er lavet af massivt fyrretræ, hvilket giver en robust og stabil struktur, der sikrer holdbarhed og langvarig brug. Den teksturerede overflade tilføjer en rustik charme, der gør det til et iøjnefaldende stykke i både traditionelle og moderne indretninger. Den naturlige styrke af fyrretræ sikrer, at det holder til daglig brug, mens det bevarer sit elegante udseende.Ubehandlet bagside Designet med en ubehandlet, ikke-præsentabel bagside er dette sengebord ment til at blive placeret mod en væg eller en seng, så man kan optimere pladsen uden at gå på kompromis med æstetikken fra forsiden og siderne. Denne designbeslutning forbedrer dens traditionelle stil, mens nytten og udseendet holdes i tankerne.Vægmonteret og pladsbesparende Sengebordet er ideelt til fast vægmontering, hvilket giver dig mulighed for at skabe et strømlinet look i dit soveværelse. Denne funktion sparer gulvplads, hvilket gør det velegnet til kompakte boligområder eller muliggør mere åbne indretninger. Det blander praktikalitet med æstetisk appel, hvilket forbedrer den samlede funktionalitet i rummet.Uundgåeligt sengebordsaddition Designet til indendørs brug fungerer dette stykke som en praktisk og stilfuld tilføjelse til ethvert soveværelse. Det passer problemfrit til forskellige æstetiske præferencer, hvilket understøtter aktiviteter som læsning, personlig organisering og natlig bekvemmelighed.Enkle plejeinstruktioner For vedligeholdelse skal du blot tørre af med en fugtig klud for at holde det pænt. Let at følge plejeinstruktioner bidrager til dets levetid og sikrer, at bordet forbliver et attraktivt og funktionelt element i dit hjem. Farve: GyldenbrunMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 42 x 32.5 x 40 CM (L x B x H)Med skuffeOpbevaringMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 42 x 32.5 x 40 cm
Vægt: 9.6g
EAN: 8721288722645
Varenr.: 1715427
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 42 x 32,5 x 40 cm Massivt fyrretræ
-25%629 kr
Før 843 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 42 x 32,5 x 40 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 42 x 32.5 x 40 cm
Vægt: 9.6g
EAN: 8721288722645
Varenr.: 1715427
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ
-26%849 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK629 kr698 krKøb
3Vivas DK629 kr698 krKøb
4BoligRetning849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 42 X 32,5 X 40 Cm Massivt Fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026609 kr40 kr (6%)
26. mar. 2026649 kr50 kr (8%)
25. mar. 2026599 kr50 kr (8%)
24. mar. 2026649 kr50 kr (8%)
22. mar. 2026599 kr50 kr (8%)
4. feb. 2026649 kr90 kr (16%)
2. feb. 2026559 kr90 kr (14%)
1. feb. 2026649 kr90 kr (16%)
31. jan. 2026559 kr90 kr (14%)
29. jan. 2026649 kr90 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret