Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721288722706
Pris fra 539 krtil 999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 460 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 39 x 34 x 16.5 cm Massivt fyrretræ
-23%539 kr
Før 698 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 39 x 34 x 16.5 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord bringer et strejf af klassisk elegance til dit soveværelse og tilbyder en funktionel overflade til natlige fornødenheder med ekstra opbevaring. Fremstillet af massivt fyrretræ, praler bordet af en tekstureret finish, der komplementerer dets overdådige design og giver både æstetisk charme og praktisk nytte. Dets kompakte rektangulære form passer ubesværet ind i små soveværelser og skaber et hyggeligt og organiseret miljø for brugere, der søger en harmonisk blanding af stil og funktionalitet. Rektangulær form: Tænkt designet til at passe ind i forskellige rumstile, holder dette sengebord praktiskheden i fokus med sin rene og raffinerede rektangulære silhuet. Perfekt til at placere ved siden af din seng, giver det den nødvendige overflade uden at overvælde dit rum.Fremstillet af massivt fyrretræ: Hvert element af dette sengebord, fra dets ramme til dets overflade, er lavet af massivt fyrretræ. Dette valg af materiale sikrer holdbarhed samtidig med at det tilføjer et varmt, naturligt præg til dit rum. Den højkvalitets træfinish lover holdbarhed og charme i mange år fremover.Rummelig skuffe: Med store opbevaringsmuligheder har bordet en skuffe til bekvemt at opbevare personlige genstande, så de er let tilgængelige og ude af syne. Dette gennemtænkte design er ideelt til at opretholde et uklareret og indbydende soveværelsesmiljø.Tidløst design: Den traditionelle stil af dette sengebord viser klassiske detaljer, der passer godt til forskellige rumindretninger. Dets subtile elegance forbedrer soveværelsesæstetikken og gør det til en perfekt følgesvend for traditionelle hjem.Nem pleje: Vedligeholdelse af dette stykke kræver minimal indsats, da det kun skal tørres af med en fugtig klud for at forblive pænt. Denne enkle rengøring tilføjer et element af bekvemmelighed, hvilket sikrer at bordet forbliver et elsket møbel i dit rum.<...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 7.4g
EAN: 8721288722706
Varenr.: 1715433
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 39 x 34 x 16.5 cm Massivt fyrretræ
-22%560 kr
Før 718 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 39 x 34 x 16.5 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord bringer et strejf af klassisk elegance til dit soveværelse og tilbyder en funktionel overflade til natlige fornødenheder med ekstra opbevaring. Fremstillet af massivt fyrretræ, praler bordet af en tekstureret finish, der komplementerer dets overdådige design og giver både æstetisk charme og praktisk nytte. Dets kompakte rektangulære form passer ubesværet ind i små soveværelser og skaber et hyggeligt og organiseret miljø for brugere, der søger en harmonisk blanding af stil og funktionalitet. Rektangulær form: Tænkt designet til at passe ind i forskellige rumstile, holder dette sengebord praktiskheden i fokus med sin rene og raffinerede rektangulære silhuet. Perfekt til at placere ved siden af din seng, giver det den nødvendige overflade uden at overvælde dit rum.Fremstillet af massivt fyrretræ: Hvert element af dette sengebord, fra dets ramme til dets overflade, er lavet af massivt fyrretræ. Dette valg af materiale sikrer holdbarhed samtidig med at det tilføjer et varmt, naturligt præg til dit rum. Den højkvalitets træfinish lover holdbarhed og charme i mange år fremover.Rummelig skuffe: Med store opbevaringsmuligheder har bordet en skuffe til bekvemt at opbevare personlige genstande, så de er let tilgængelige og ude af syne. Dette gennemtænkte design er ideelt til at opretholde et uklareret og indbydende soveværelsesmiljø.Tidløst design: Den traditionelle stil af dette sengebord viser klassiske detaljer, der passer godt til forskellige rumindretninger. Dets subtile elegance forbedrer soveværelsesæstetikken og gør det til en perfekt følgesvend for traditionelle hjem.Nem pleje: Vedligeholdelse af dette stykke kræver minimal indsats, da det kun skal tørres af med en fugtig klud for at forblive pænt. Denne enkle rengøring tilføjer et element af bekvemmelighed, hvilket sikrer at bordet forbliver et elsket møbel i dit rum. Farve: GyldenbrunMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 39 x 34 x 16.5 CM (L x B x H)med 2 skufferOpbevaringMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 39 x 34 x 16.5 cm
Vægt: 7.4g
EAN: 8721288722706
Varenr.: 1715433
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 39 x 34 x 16.5 cm Massivt fyrretræ
-22%560 kr
Før 718 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 39 x 34 x 16.5 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 39 x 34 x 16.5 cm
Vægt: 7.4g
EAN: 8721288722706
Varenr.: 1715433
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK539 kr539 krKøb
2Livera DK560 kr629 krKøb
3Vivas DK560 kr629 krKøb
4BoligRetning999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 528 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 39 X 34 X 16.5 Cm Massivt Fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026539 kr20 kr (4%)
4. feb. 2026559 kr60 kr (12%)
2. feb. 2026499 kr60 kr (11%)
1. feb. 2026559 kr60 kr (12%)
31. jan. 2026499 kr60 kr (11%)
29. jan. 2026559 kr60 kr (12%)
28. jan. 2026499 kr22 kr (4%)
22. jan. 2026521 kr22 kr (4%)
20. jan. 2026499 kr60 kr (11%)
19. jan. 2026559 kr38 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret