Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158774354
Pris fra 429 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk artisan eg 40 x 39 x 37 cm Konstrueret træ
429 kr
Til butik
Sengebord 2 stk artisan eg 40 x 39 x 37 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her sengebord blander et moderne look med praktisk brug, så det passer perfekt ind i alle soveværelser. Dets kompakte størrelse og rene design giver en diskret elegance, der passer godt til forskellige stilarter i rummet. Det er lavet til moderne soveværelser og giver masser af opbevaringsplads samt cool LED-belysning, så du kan have dine vigtigste ting tæt på, mens du sætter stemningen. Materialer: Dette skab er lavet af konstrueret træ, så det er robust og kan klare daglig brug, mens det holder sit stilfulde udseende i lang tid. Det kombinerer praktisk med en slank æstetik til nem opbevaring.Inkluderede komponenter: Det kommer med tre smarte funktioner: masser af opbevaring med flere skuffer, en topplade til personlige genstande og flerfarvede LED-striber til at sætte stemningen. Du kan nemt ændre farverne, når du vil. Skufferne har plads til bøger, gadgets og natartikler, så du kan holde det hele pænt.Funktioner / Design: Denne fritstående enhed kræver ikke at blive fastgjort til væggen, så du kan placere den, som du vil. Med masser af opbevaring og fede LED-striber, er den både praktisk og stilfuld, perfekt til at lyse dit soveværelse op. Dens moderne design passer ind i enhver indretning.Anbefalede anvendelser: Super til alle der vil spare plads i deres soveværelse. Den kan holde dine læsematerialer, gadgets eller personlige dekorationer. Størrelsen gør den god til både små og store rum, og den tilføjer et stilfuldt touch mens den holder tingene organiseret.Pasning & vedligeholdelse: Hold det pænt ved blot at tørre det af med en fugtig klud. Regelmæssig støvning hjælper med at holde det rent og stilfuldt. Du skal bruge en ven og en skruetrækker for at samle det, og følge producentens instruktioner for bedst resultat. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 40 x 39 x 37 CM (L x B x H)Med hyldeRig...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 21.25g
EAN: 8721158774354
Varenr.: 1581471
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk artisan eg 40 x 39 x 37 cm Konstrueret træ
449 kr
Til butik
Sengebord 2 stk artisan eg 40 x 39 x 37 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her sengebord blander et moderne look med praktisk brug, så det passer perfekt ind i alle soveværelser. Dets kompakte størrelse og rene design giver en diskret elegance, der passer godt til forskellige stilarter i rummet. Det er lavet til moderne soveværelser og giver masser af opbevaringsplads samt cool LED-belysning, så du kan have dine vigtigste ting tæt på, mens du sætter stemningen. Materialer: Dette skab er lavet af konstrueret træ, så det er robust og kan klare daglig brug, mens det holder sit stilfulde udseende i lang tid. Det kombinerer praktisk med en slank æstetik til nem opbevaring.Inkluderede komponenter: Det kommer med tre smarte funktioner: masser af opbevaring med flere skuffer, en topplade til personlige genstande og flerfarvede LED-striber til at sætte stemningen. Du kan nemt ændre farverne, når du vil. Skufferne har plads til bøger, gadgets og natartikler, så du kan holde det hele pænt.Funktioner / Design: Denne fritstående enhed kræver ikke at blive fastgjort til væggen, så du kan placere den, som du vil. Med masser af opbevaring og fede LED-striber, er den både praktisk og stilfuld, perfekt til at lyse dit soveværelse op. Dens moderne design passer ind i enhver indretning.Anbefalede anvendelser: Super til alle der vil spare plads i deres soveværelse. Den kan holde dine læsematerialer, gadgets eller personlige dekorationer. Størrelsen gør den god til både små og store rum, og den tilføjer et stilfuldt touch mens den holder tingene organiseret.Pasning & vedligeholdelse: Hold det pænt ved blot at tørre det af med en fugtig klud. Regelmæssig støvning hjælper med at holde det rent og stilfuldt. Du skal bruge en ven og en skruetrækker for at samle det, og følge producentens instruktioner for bedst resultat. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 40 x 39 x 37 CM (L x B x H)Med hyldeRigelig opbevaringSlidstærkmed LED lysForsamling krævet: Ja Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 x 39 x 37 cm
Vægt: 21.25g
EAN: 8721158774354
Varenr.: 1581471
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk artisan eg 40 x 39 x 37 cm Konstrueret træ
449 kr
Til butik
Sengebord 2 stk artisan eg 40 x 39 x 37 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 x 39 x 37 cm
Vægt: 21.25g
EAN: 8721158774354
Varenr.: 1581471
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ
-25%599 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK429 kr429 krKøb
2Livera DK449 kr518 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4BoligRetning599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ i 164 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 650 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sengebord 2 Dele Artisan Eg 40 X 39 X 37 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026429 kr170 kr (28%)
2. maj 2026599 kr50 kr (9%)
24. apr. 2026549 kr250 kr (31%)
22. apr. 2026799 kr270 kr (51%)
20. apr. 2026529 kr10 kr (2%)
31. mar. 2026519 kr20 kr (4%)
25. mar. 2026499 kr300 kr (38%)
24. mar. 2026799 kr300 kr (60%)
20. mar. 2026499 kr300 kr (38%)
19. mar. 2026799 kr300 kr (60%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret