Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721288722522
Pris fra 549 krtil 999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 37 x 35 x 18,5 cm Massivt fyrretræ
-35%549 kr
Før 842 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 37 x 35 x 18,5 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord tilføjer et strejf af klassisk elegance til ethvert soveværelse med sine indviklede designs og luksuriøse møbler. Den teksturerede overflade og den rektangulære form giver en sofistikeret æstetik, der kan rumme forskellige soveværelsesindretninger, mens dets kompakte dimensioner gør det perfekt til pladsbesparende opbevaring. Dette bord blander funktionalitet med stil og er din ideelle følgesvend til at opbevare natlige essentials som lamper, bøger eller vækkeure, hvilket gør det til et praktisk men charmerende supplement til dit personlige fristed. Massivt Fyrretræ: Vores sengebord er ekspertmæssigt lavet af holdbart og visuelt tiltalende massivt fyrretræ. Dette materiale giver en robust ramme, der sikrer langvarig brug, mens den naturlige træstruktur tilbyder en varm, velkommende tilstedeværelse i dit rum. Materialets holdbarhed understøtter både den æstetiske værdi og den pålidelige støtte, det giver til dine behov i soveværelset.Traditionel Stil: Designet med traditionel elegance fremhæver dette bord klassiske æstetikker gennem sit omhyggeligt detaljerede håndværk og fine tekstur. Den vintage appel gør det til et fremragende komplement til forskellige soveværelsesstile, der fremmer en tidløs atmosfære og skønhed i ethvert rum.Funktionel Opbevaring: Udstyret med en rummelig skuffe tilbyder dette bord praktisk organisering og adgang til ting som fjernkontroller, bøger og personlige gadgets. Inkluderingen af opbevaringsløsninger optimerer sengebord pladsen, så du holder væsentlige ting inden for tæt rækkevidde, samtidig med at du opretholder et pænt og ryddeligt miljø.Kompakte Dimensioner: Med målene 37 x 35 x 18.5 cm er dette sengebord ideelt dimensioneret til kompakte rum. Dets dimensioner gør det velegnet til brug i mindre soveværelser uden at overmande området og sikrer dermed en effektiv brug af pladsen samtidig med, at det leverer praktisk funktionalitet.<...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 8.1g
EAN: 8721288722522
Varenr.: 1715415
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 37 x 35 x 18,5 cm Massivt fyrretræ
-34%570 kr
Før 862 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 37 x 35 x 18,5 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Dette traditionelle sengebord tilføjer et strejf af klassisk elegance til ethvert soveværelse med sine indviklede designs og luksuriøse møbler. Den teksturerede overflade og den rektangulære form giver en sofistikeret æstetik, der kan rumme forskellige soveværelsesindretninger, mens dets kompakte dimensioner gør det perfekt til pladsbesparende opbevaring. Dette bord blander funktionalitet med stil og er din ideelle følgesvend til at opbevare natlige essentials som lamper, bøger eller vækkeure, hvilket gør det til et praktisk men charmerende supplement til dit personlige fristed. Massivt Fyrretræ: Vores sengebord er ekspertmæssigt lavet af holdbart og visuelt tiltalende massivt fyrretræ. Dette materiale giver en robust ramme, der sikrer langvarig brug, mens den naturlige træstruktur tilbyder en varm, velkommende tilstedeværelse i dit rum. Materialets holdbarhed understøtter både den æstetiske værdi og den pålidelige støtte, det giver til dine behov i soveværelset.Traditionel Stil: Designet med traditionel elegance fremhæver dette bord klassiske æstetikker gennem sit omhyggeligt detaljerede håndværk og fine tekstur. Den vintage appel gør det til et fremragende komplement til forskellige soveværelsesstile, der fremmer en tidløs atmosfære og skønhed i ethvert rum.Funktionel Opbevaring: Udstyret med en rummelig skuffe tilbyder dette bord praktisk organisering og adgang til ting som fjernkontroller, bøger og personlige gadgets. Inkluderingen af opbevaringsløsninger optimerer sengebord pladsen, så du holder væsentlige ting inden for tæt rækkevidde, samtidig med at du opretholder et pænt og ryddeligt miljø.Kompakte Dimensioner: Med målene 37 x 35 x 18.5 cm er dette sengebord ideelt dimensioneret til kompakte rum. Dets dimensioner gør det velegnet til brug i mindre soveværelser uden at overmande området og sikrer dermed en effektiv brug af pladsen samtidig med, at det leverer praktisk funktionalitet.Nem Vedligeholdelse: Dette bord kræver minimal vedligeholdelse, hvor en hurtig aftørring med en fugtig klud er tilstrækkelig til at holde det rent. Disse enkle plejeanvisninger muliggør vedvarende renlighed uden besværet, hvilket sikrer, at det forbliver en kærkommen del af dit soveværelsesarrangement. Farve: GyldenbrunMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 37 x 35 x 18.5 CM (L x B x H)Med skuffeOpbevaringMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 37 x 35 x 18.5 cm
Vægt: 8.1g
EAN: 8721288722522
Varenr.: 1715415
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 37 x 35 x 18,5 cm Massivt fyrretræ
-34%570 kr
Før 862 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengebord 2 stk Gyldenbrun 37 x 35 x 18,5 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 37 x 35 x 18.5 cm
Vægt: 8.1g
EAN: 8721288722522
Varenr.: 1715415
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK549 kr549 krKøb
2Livera DK570 kr639 krKøb
3Vivas DK570 kr639 krKøb
4BoligRetning999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sengebord 2 Dele Gyldenbrun 37 X 35 X 18,5 Cm Massivt Fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026549 kr30 kr (5%)
26. mar. 2026579 kr40 kr (7%)
25. mar. 2026539 kr40 kr (7%)
24. mar. 2026579 kr40 kr (7%)
22. mar. 2026539 kr40 kr (7%)
4. feb. 2026579 kr80 kr (16%)
2. feb. 2026499 kr80 kr (14%)
1. feb. 2026579 kr80 kr (16%)
31. jan. 2026499 kr80 kr (14%)
29. jan. 2026579 kr80 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret